1.-3. klasside õpioskuste olümpiaad 2024

7. mail toimus Märjamaal 1.-3. klasside õpilastele Raplamaa õpioskuste olümpiaad.

Kohila Gümnaasiumist osales kokku 20 õpilast, kes said ühe tunni jooksul pead murda päris keeruliste küsimuste kallal.
Esimeste klasside arvestuses oli osalejaid kokku 29 ning Kohila Gümnaasiumi lastest lausa 6 pääses esikümnesse. Neist Serena Veskimägi (1a kl – õp Taili Vahesaar) sai suurepärase tulemusega 2. koha ja Jette Hansar (1h kl – õp Riina Annilo) 3. koha.
Teiste klasside arvestuses oli osalejaid kokku 31. Meie kooli lastest jõudis esikümnesse kaks õpilast, kellest Revo Lehiste (2h kl – õp Loore Ots) saavutas 2. koha. Väga äge!

Kolmandatest klassidest oli kokku 30 osalejat ning kaks meie kooli õpilast tegid suurepärase tulemuse – Eliise Malken (3b kl – õp Marianne Roosimägi) tuli 2. kohale ja Kete Kruusmann (3a – õp Anu Rand) 4. kohale. Kete vahe 3. kohaga oli vaid 0,5 punkti.
Oleme uhked ka kõigi teiste osalejate üle – Robin Allas, Johannes Reinumäe, Kati Laigu, Rasmus Einmann ja Gerret Kesküla. Roosi Ojamägi, Tauri Ventsel, Mirt Anderson, Marissa Toomi, Emily Väli ja Johann Krusimäe. Luise Raun, Kaisa Tennokese, Olivia Tamberg ja Kert Lairand.

Õpilaste võime keskenduda, anda endast parim ning tagasiteel heatujuliselt sõnademängu mängida, näitab, et õpihimu, -rõõm ja -tahe on olemas ning meie koolis on kasvamas väga palju nutikaid ja teadmishimulisi lapsi.

Tekst: Kristiina Vanem