1. klassid 2017/18

1. klassi vastuvõetud õpilased 2017/2018. õppeaastal

1.A  klassijuhataja õp. Anu Rand

  1. Aasa, Hendrik
  2. Elenurm, Miko
  3. Jõgi, Reijo
  4. Koljada, Kirke
  5. Kombe, Brigita-Maria
  6. Kuuse, Kaisa
  7. Küngas, Armin
  8. Lepp, Joosep
  9. Leps, Marta
  10. Liira, Eliise
  11. Merisalu, Johanna Maria
  12. Moskalkova, Anna
  13. Nummu, Marii-Heleen
  14. Nurk, Marten Aleksander
  15. Paarmets, Heleri
  16. Paiken, Marten Olari
  17. Raun, Emilia
  18. Reiljan, Rasmus
  19. Rungi, Rasmus
  20. Salnikov, Alina
  21. Selberg, Keidy
  22. Suuroja, Villem
  23. Suviste, Ando
  24. Tammverk, Sebastian

 

1.B klassijuhataja õp. Marianne Koitla

  1. Aavik, Johanna
  2. Abel, Deisy
  3. Abel, Janne
  4. Ader, Birgit
  5. Fokin, Richard
  6. Kaljas, Argo
  7. Karming, Gerdo
  8. Kärp, Sandra
  9. Laas, Raian Heiki
  10. Ladoga, Mirek
  11. Lenk, Kenry
  12. Miljand, Samuel
  13. Mäesalu, Isabella
  14. Olo, Mirjam
  15. Pertel, Getter
  16. Rink, Kätlyn
  17. Sepp, Meribel
  18. Soans, Karel
  19. Suurmäe, Kertu
  20. Tuuksam, Andri
  21. Vahesalu, William
  22. Vaiküll, Jörgen
  23. Vehman, Mirell
  24. Velbaum, Melinda
  25. Vätson, Gete

 

1.C klassijuhataja õp. Rutti Räbovoitra

  1. Ehandi, Kirke
  2. Gaab, Armin
  3. Heinla, Gerdo
  4. Himma, Sander
  5. Hint, Helena-Lisette
  6. Jüriloo, Karl-Martin
  7. Kaljulaid, Kristofer
  8. Kauponen, Elis
  9. Kivirüüt, Raimond
  10. Kokka, Mirell
  11. Laumets, Annabel
  12. Loddes, Siim Jakob
  13. Lõhmus, Triniti
  14. Matetski, Meribel
  15. Nõlvak, Chris
  16. Rajari Airon
  17. Rogin, Valeria
  18. Saar, Sander
  19. Salman, Ketlin
  20. Sullakatko, Oliver
  21. Šeiko, Adele
  22. Šinkova, Jana
  23. Tulk, Johann
  24. Ušakova, Darja
  25. Vaap, Kaspar Gregor

 

1.H klassijuhataja õp. Kristel Vald

  1. Allert, Miina
  2. Alt, Triine-Liis
  3. Enula, Max
  4. Jürna, Eveli
  5. Kaljas, Kärt-Karoliine
  6. Kadu, Caroly
  7. Kesküla, Saara
  8. Kivi, Mia
  9. Lillemaa, Lisete
  10. Lohu, Raven
  11. Lugovaja, Lydia
  12. Matvejeva, Alina
  13. Metsallik, Uku Attila
  14. Preimann, Günter
  15. Seegel, Hõbeli
  16. Toom, Marko
  17. Uusmägi, Sander
  18. Vesiallik, Lenna

 

1.T

  1. Tinnuri, Rico-Martin