1. klassid ja 10. klassid 2018/2019

1.a, klassijuhataja Janika Kibur
1. Amberg, Alex
2. Aring, Andreas
3. Duberg, Trevor
4. Eylandt, Liis-Marii
5. Kaare, Brait
6. Kalmet, Liisa
7. Kapsi, Kaspar
8. Kivik, Maili
9. Kosarv, Loora-Oliivia
10. Laanmets, Loore-Mia
11. Linamägi, Kerili
12. Luik, Sädeli
13. Mereküla, Meril
14. Oidermaa, Romer
15. Oja, Herman
16. Osula, Hugo Hendrik
17. Roondi, Hannes
18. Stankevitš, Isabell-Mileen
19. Särekanno, Triinu
20. Tamme, Riko
21. Toater, Fiona
22. Tölpt, Berit
23. Vahi, Anna
24. Valdre, Säde-Leenu
25. Vinnal, Mirtel

1.b, klassijuhataja Liivi Joasaare
1. Karhu, Marie
2. Kukkur, Kaspar
3. Kuusk, Rebecca
4. Künnapu, Otto Tobias
5. Lebedev, Noora-Eliise
6. Loik, Polina
7. Luhalaid, Kevin
8. Lääts, Herta
9. Madi, Dominic
10. Malk, Sten
11. Marjapuu, Kristin-Kendra
12. Mõlder, Eliise-Miia
13. Nelk, Sander
14. Oja, Mirtel
15. Petrov, Aleksander
16. Randmaa, Cätriin
17. Rungi, Gregor
18. Saue, Daniel
19. Taaler, Kirsika
20. Timofejeva, Miroslava
21. Tomson, Karro Allister
22. Tooming, Jasper
23. Velbaum, Melissa
24. Visser, Rainer

1.c, klassijuhataja Maris Lääts
1. Eikinen, Eneli
2. Järvelaht, Romy
3. Kingisepp, Maili
4. Kula, Rebekka
5. Laan, Robin
6. Litovski, Maksim
7. Lobjakas, Kaspar
8. Malsub, Salme
9. Malv, Oskar
10. Ranik, Keir-Martin
11. Rooden, Laura
12. Roodi, Ranek
13. Rüütnurm, Melissa
14. Sarapu, Miia
15. Siirma, Irene
16. Siirma, Romina
17. Solovjov, Rasmus
18. Stronfel, Melody
19. Talas, Riko
20. Targamaa, Eleanora-Lisette
21. Toirk, Merlin
22. Toomingas, Avely
23. Uibubuu, Grethel
24. Veevo, Ricco

1.d, klassijuhataja Kelli Halman
1. Jürgens, Andri
2. Markna, Marten
3. Männamets, Argo
4. Pappel, Marten Arthur
5. Toomi, Marleen
6. Veinberg, Lisandra
7. Vitsberg, Meribel

1.h, klassijuhataja Pille Särekanno
1. Kalbus, Gregor
2. Loik, Kaisi Ly
3. Polozova, Katarina
4. Suuder, Rainer

 

10.a, Anu Roosild

  1. Heinmäe, Kärolin
  2. Juhkam, Mihkel
  3. Kaljas, Kristjan
  4. Kaljund, Daniel
  5. Kalmet, Janno
  6. Kontson, Maribel
  7. Kristin, Laurette
  8. Kuldmaa, Ragne
  9. Laanmets, Kevin Kristofer
  10. Loos, Jürgen
  11. Maasalu, Siim Kaarel
  12. Meerbach, Karel
  13. Osula, Carmen Caroliina
  14. Rebbase, Rene
  15. Rump, Mihkel
  16. Räbovõitra, Lisette Marie
  17. Suurmäe, Marite
  18. Tammel, Heidy
  19. Tölp, Kethe Marleen
  20. Ujuk, Annabel
  21. Ulvinen, William Ilmari
  22. Vanem, Robi
  23. Vebus, Marika
  24. Vinnal, Annabel
  25. Volk, Hedi

10.b Dženetta Zuzjonok

  1. Enula, Oliver
  2. Kadarik, Kenneth
  3. Kaljula, Mia
  4. Kaljundi, Liisu
  5. Koik, Carmen
  6. Kurjama, Alex
  7. Kähar, Marlen
  8. Külama, Janne May
  9. Lääne, Sten Martin
  10. Marjapuu, Annika
  11. Peep, Kadri Maarja
  12. Pent, Enrico
  13. Saarna, Villem
  14. Sildoja, Kätriin
  15. Tiidrus, Laura
  16. Ööbik, Carmen