24.-26. märtsil toimus koolis Kohila LAN

Kohila Gümnaasiumis toimus Raplamaa suurima võrgupeo Kohila LAN-i sarja teine suur üritus. Võrgupidu on üritus, kus tulevad aktiivsed noored kokku, et tõestada oma oskusi arvutimängudes. Seekordsel üritusel käis kohal 119 inimest, mida on 7 inimese võrra rohkem kui eelmisel aastal.

Üritusel oli üks suurem ja üks väiksem turniir, mõlemad üritused mängiti Counter:Strike – Global Offensive’is. Mäng on Eesti noorte hulgas populaarsust kogunud ja seetõttu on hakatud korraldama selle mängu turniire. Et noortele võitmise jaoks motivatsiooni anda, on sellistel üritustel ka auhinnad välja pandud. Sellel aasta ürituse auhinnafondiks oli 1200 eurot, võitjad said vastavalt 600, 400 ja 200 eurot. Lisaks rahale sai esikolmik vastavalt kohale ka aktiivsusmonitorid, sponsorite seljakotid ja magamiskotid, Skypargi päevapiletid ning iga koht sai endale ka torusallid. Teise turniiri võitjad said lohutusauhinnana hiired ja torusallid.

Üritusel osalejad jäid LANiga rahule. Eelmise aasta üritusega võrreldes püsis üritus kenasti ajakavas. Üldmõistes suured probleemid puudusid ning pisemad probleemid said kohe oma lahenduse. Tänavusel üritusel oli ka otseülekanne, et pealtvaatajad oma lemmiktiimile kaasa elada saaksid.

Kohila LANi korraldustiim tahab omalt poolt tänada kõiki osalejaid ja toetajaid – Playtech, Janrem Auto, Photopoint, Starman, ExitRoom, Skypark.

Teksti autor: Markus Reinumäe
Foto: Aleks Jelizarov