Aespa – Hageri – Kohila hommikustest bussidest

Aespa – Hageri – Kohila hommikustest bussidest

Lugupeetud Kohila koolide õpilased ja lapsevanemad!
Kohila valla siseliin Kohila5 Kohila – Aespa – Hageri – Kohila on hommikuti väga ülekoormatud. Bussis on vähe ruumi istumiseks ja seismiseks ning Hageri kooli õpilastel on keeruline oma kooli peatuses väljuda.

Hommikul mugavamalt kooli jõudmiseks soovitame Kohila Gümnaasiumi ja Mõisakooli õpilastel (eriti Suvila, Ikaruse ja Soonurme peatusest sisenejail) kasutada Raplamaa avalikku liini nr 13 Kohila – Hageri – Aespa – Kohila. Hansa Bussiliinid on lubanud liinile 13 panna edaspidi igapäevaselt suure bussi, ruumi on seal piisavalt.

Liini nr 13 bussis on vaja oma sõit registreerida, selleks tuleb bussijuhi juures valideerida isikustatud ühiskaart või elektrooniline õpilaspilet. Kohila Gümnaasiumi elektroonilist õpilaspiletit saab kasutada ühiskaardina tasuta sõidu õiguse registreerimiseks kõigis avalike liinide bussides.

Kui elektroonilist õpilaspiletit ei ole, võib kasutada isikustatud ühiskaarti. Osadel lastel on eelmisest õppeaastast ühiskaardid olemas. Kellel on ühiskaarti vaja ja ei ole seda veel saanud, siis Kohila vallavalitsus jagab oma valla elanikele esmaseid ühiskaarte tasuta Kohila vallamajast (Kohila Vabadust tn 1) sekretärilt. Ühiskaarti saab isikustada aadressil www.pilet.ee. Isikustamine on vajalik tasuta sõiduõiguse saamiseks.

Liin nr 13 sõiduplaan (leitav ka www.peatus.ee):
Kohila raudteejaam 7:20
Päevati 7:23
Hageri küla 7:25
Hageri 7:26
Hageri kalmistu 7:28
Sutlema 7:30
A/K Loodus 7:34
Suvila 7:36
Ikaruse 7:38
Soonurme 7:39
Mäevana 7:41
Jaagumardi 7:45
Kohila raudteejaam 7:49

Kohila jaam 7:50
Kohila kool 7:52
Kohila 7:53

Täname mõistva suhtumise eest!

Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus, Kohila Vallavalitsus