Alates 18. septembrist 2017 Kohila siseliinidel uued sõiduplaanid

Alates 18. septembrist 2017 hakkavad Kohila siseliinidel kehtima uued sõiduplaanid: korrigeeritud on  marsruudid, peatused ja muudetud mõned väljumisajad.

Liinidel Kohila1, Kohila2, Kohila7, Kohila7A, Kohila8 ja Kohila10 teevad bussid vastavalt Kadaka, Rabivere, Lümandu, Krimmiküla-Suurküla ja Alesti sissesõite nõudmisel. Õhtustel reisidel toimuvad sissesõidud siis, kui bussis on laps(ed). Kui sissesõitu ei toimu, siis läbib buss järgmisi peatusi sõiduplaanis kinnitatud aegadest varem.

Tellimusel olevad reisid:

Liinil Kohila 1 väljumisel Kohila koolist kell 16:10 Kadaka sissesõit;

Liinil Kohila 2 väljumisel Kohila koolist kell 14:30 Kadaka sissesõit;

Liinil Kohila 7 väljumisel Tohisoolt kell 18:40 Rabivere sissesõit;

Liinil Kohila 7A väljumisel Tohisoolt kell 18:40 Rabivere sissesõit;

Liinil Kohila 8 väljumisel Kohila koolist kell 14:30, kell 16:10 Lümandu sissesõit ja kell 16:10 Suurküla/Krimmiküla sissesõit;

Liinil Kohila 10 väljumisel Tohisoolt kell 18:40 Alesti sissesõit.

NB! Kiire operatiivinformatsiooni saamiseks ja  kui toimuvad hilinemised ja varem väljumised peatustesse/peatustest ning busside ära jäämised liinilt, palume pöördumised teha ATKO Liinid OÜ kontaktil 6272 737 Grete Alviste.

Sõiduplaanidest ja marsruutidest mitte kinnipidamiste, sõidukite ületäituvuse ning ettepanekute tegemiseks liinide muutmiseks palume esitada teade MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskuse kontaktil info@harjuytk.ee, kes on Kohila valla siseliinide teenuse tellija ning jälgib avaliku teenindamise lepingu täitmist.

Siseliinidel on kõikidel tasuta sõiduõigus.

Kõikide liinide sõiduplaanid leiab edaspidi valla kodulehelt.