Algklassiõpetajad käisid õppimas

22. novembril istusid Kohila algklasside õpetajad koos kolleegidega maakonna erinevatest koolidest bussi, et sõita Rakverre. Kohtuti Virumaa klassiõpetajate  esindajatega.  Kolleegid jagasid kogemusi ja tutvustasid tegevusi, mida üheskoos maakonna koolidega ette võetakse. Jagati ka näpunäiteid, kuidas saada neile tegemistele rahastusi.  Kasutasime ka võimalust piiluda klassiruumidesse ja suurt huvi pakkussid õpetajatele laste käsitöö ja kunstinäitused.

Järgnevalt käisime Politseimuuseumis. Kõik, mida nende kodulehelt lugeda saab on tõsi ja veel paremgi. Noore giidi juhtimisel vaadati nii rahapesu, narkoäri, vanglatrellide jt ruumide ustest sisse.  Soovijad said võtta iseendalt näpujälgi ning pildistada end kui kriminaali. Julgemad mahutasid end ka vangikongi. Meile tutvustati ka programme, millel õpilastega osaleda tasuks. Oli väga põnev seiklus. Kahju, et aega nappis. Tore olnuks ka tänavatel kiirust mõõta.

Õhtu lõpetuseks toimus külaskäik Rakvere teatrisse.  Igaühel oli võimalus valida kahe etenduse vahel. Suures saalis etendus komöödia „Armastus tööpostil“ ning väikeses saalis kahe-mehe-tükk „Leping“, milles tegid suurepärased rollid Märt Avandi ja Volli Käro.