Bussiliinide info alates 1. november 2021

Alates 1. novembrist kehtivad Kohila valla siseliinidel uued sõiduplaanid, mis on avalikud veebilehel www.peatus.ee ja leitavad siit

Liinidele on lisatud uued peatused: Kokamäe, Metsatuka, Riketsi, Piibelehe, Vikerkaare, Kariste, Põikma, Kirikumäe, Väikeküla, Hiirepilli ja Mõisakooli (Tööstuse tänaval). Kõigil liinidel võib olla muudatusi väljumisaegades.

Lisaks veel:

  • K21 Kohila – Hageri – Vana-Aespa – Aespa – Kohila  Liinile on lisatud kaks väljumist Kohilast kell 15:20 ja 18:35. Õhtusel viimasel väljumisel (Kohilast kell 18:35) teenindatakse Mobile teel asuvaid peatusi ainult nõudmisel st. kui bussis on sõitjaid. Hommikusel väljumisel (kell 07:20 Kohilast) ei teenindata Aespa peatust Aespa alevikku siseneval suunal.  Liini on pikendatud Mobile teel Vikerkaare peatuseni. 
  • K22 Kohila – Kvartsi – Tselluloosi – Kohila Hommikusel väljumisel (Kohilast kell 07:15) teenindatakse ainult Tselluloosi ja Kvartsi tee peatusi. Pealelõunastel väljumistel saavad liini kasutada kõik soovijad.
  • K24 Kohila – Loone – Kivimäe – Sadama – Kohila Hommikune väljumine (Kohilast kell 07:55) sõidab Urgelt tagasi Kohilasse Tööstuse tänava kaudu. Lisatud on väljumine Kohilast kell 16:15, mis teenindab Kivimäe, Urge ja Sadama peatusi. Peale lõunastel väljumistel (Kohilast kell 14:30 ja 16:15) teenindatakse Kivimäe peatust ainult nõudmisel st. kui bussis on sõitjad, kes soovivad Kivimäel väljuda.
  • K27 Kohila – Hageri – Aespa – Mäevana – Kohila Hommikune väljumine alustab kell 07:35 Kohilast, mitte Prillimäelt nagu varasemalt. Liinil ei ole enam kell 18:35 väljumist Kohilast, see on asendatud liiniga K21.
  • K28 Kohila –  Krimmiküla – Adila – Hageri – Kohila Pealelõnased väljumised (Kohilast kell 14:25 ja 16:10)  sõidavad liini võrreldes varasemaga vastupidises suunas, uus marsruut on Kohila – Hageri – Pihali – Adila – Rabivere – Kohila. Samadel väljumistel teenindatakse lisaks Lümandu peatusele ka Krimmiküla ja Suurküla peatust ainult nõudmisel st. kui bussis on sõitjad, kes soovivad nendes peatustes väljuda. Kell 14:30 Kohilast väljuv buss teenindab ka Väikeküla peatust. 

Infoks:

  • Kohila ja Hageri vahel soovitame võimalusel kasutada liini K28, kus on bussis rohkem ruumi ning saab kindlasti istuma nii kooli kui ka koju sõites.
  • Kohila – Ikaruse – Suvila suunal soovitame kasutada lisaks vallaliinidele ka Raplamaa avalikku liini nr.13. Liin väljub hommikul Kohila poole Suvila peatusest kell 07:35, Ikarusest 07:36, Mäevanast 07:40, Jaagumardilt 07:43 ja tagasisuunal Gümnaasiumi peatusest kell 14:22.