Bussiliinide info alates 1. september 2021

Alates 01. septembrist 2021 alustatakse Kohila valla siseliinide teenindamist uute avalike bussiliinide lepingute alusel.
Teenuse osutaja: AS Hansabuss
Infotelefon: 600 7755
Infotelefon on avatud busside liinil oleku ajal alates 07:25 kuni 19:15.

Esimesel koolipäeval (kolmapäev, 01. september) kehtivad erisõiduplaanid, mille leiate siit ja www.peatus.ee.

Alates 02. septembrist kehtivad Kohila valla siseliinidel uued sõiduplaanid. Sõiduplaanid on avalikud www.peatus.ee ja leitavad ka siit.

Kohila valla siseliinidel on uued liininumbrid:

• K21 Kohila – Hageri – Vana-Aespa – Entusiasti – Kohila
  • K22 Kohila – Kvartsi – Tselluloosi – Kohila
  • K23 Kohila – Kallaste – Vilivere – Kohila
  • K24 Kohila – Loone – Kivimäe – Urge – Kohila
  • K25 Kohila – Mäevana – Aespa – Hageri – Kohila
  • K27 Kohila – Hageri – Aespa – Mäevana – Kohila
  • K28 Kohila – Krimmiküla – Adila – Hageri – Kohila
  • K29 Kohila – Kadaka – Aandu – Kohila
  • K30 Kohila – Prillimäe – Pahkla – Piiri – Kohila
  • K31 Kohila – Alesti – Järlepa – Mahtra – Seli – Lohu – Kohila
  • K32 Suve ja koolivaheaegade liin

Sõitjate sisenemine ja väljumine toimub ainult liiklusmärgiga 541a (bussipeatus) tähistatud peatustes.
Bussi sisenemine toimub ainult esiuksest.

Aespa ringteel ja Kvartsi teel toimuvad septembris veel ehitustööd. Kvartsi tee bussipeatused võivad olla looduses ajutiselt nihutatud ja liini K22 bussid kõrvaltänavatele suunatud.

Liini K24 alates 02.09.2021 sõiduplaani lisame kodulehele hiljemalt 31. augustil, kuna sõiduplaan võib veel muutuda. Palun jälgige infot www.peatus.ee lehel!

NB! Suveliin Kohila14 alates septembrist ei sõida.

Sõiduõigus Kohila valla siseliinidel

Kõik siseliinidel sõitjad peavad sõidukisse sisenedes registreerima oma sõiduõiguse!

Bussi sisenedes aseta oma isikustatud Ühiskaart, ISIC õpilaspilet või süsteemiga liitunud koolide elektrooniline õpilaspilet validaatorile ning süsteem registreerib sõiduõiguse. Pikemalt õpilaspiletiga sõiduõiguse valideerimisest saab lugeda siit.

 Kõiki avalikel liinidel olevaid piletitooteid saab osta piletimüügi keskkonnas www.pilet.ee
 Ühiskaarti saab isikustada piletimüügi keskkonnas www.pilet.ee
 Bussi sisenedes aseta oma isikustatud kaart validaatorile ning süsteem registreerib sõiduõiguse.
 Sõiduõiguse registreerimise läbi saame paremini planeerida ühistransporditeenuse tagamist
vastavalt nõudlusele.
Väikese sõitja meelespea!