Õpikute laenutamine 2017/2018. õppeaastaks

Õpikute laenutamine 2017/2018. õppeaastaks:

E, 21. august kell 9.00–13.00 3. klassid
T, 22. august kell 9.00–13.00 4. klassid
K, 23. august kell 9.00–12.30 5. klassid
kell 13.00–15.00 8. klassid
kell 14.30–15.00 võlglased
N, 24. august kell 9.00–13.00 7. klassid
kell 12.30–13.00 võlglased
R, 25. august kell 9.00–13.00 6. klassid
kell 12.30–13.00 võlglased
E, 28. august kell 9.00–13.00 9. klassid
kell 12.30–13.00 võlglased
T, 29. augustil kell 9.00–14.00 gümnaasium
kell 13.00–14.00 võlglased


TÄHELEPANU!

Õpikuid saab laenutada raamatukogus. Kaasa võtta õpilaspilet.

Õpilastele, kellel on eelmisest õppeaastast veel raamatuid või õpikuid tagasi toomata, ei laenutata uusi õpikuid enne vanade võlgade kordategemist.

1. ja 2. klasside õpilased saavad õpikud kätte 1. septembril klassijuhataja käest.

Küsimuste korral helista raamatukokku (tel 4841029).

10. klassid 2017/2018

10. klassi vastu võetud klasside nimekirjad 2017/2018. õppeaastal

10.a, klassijuhataja Rivo Reisko

  1. Lilli Alango
  2. Katariina-Katrina Arulaane
  3. Sander Blei
  4. Hannes Hallang
  5. Helerin Ivanova
  6. Kermo Kalda
  7. Helena Kangur
  8. Karmel Kibuvits
  9. Santa-Monika Krjatšek
  10. Anton Krutogolov
  11. Hannes Kurn
  12. Oskar Laak
  13. Karmo Linnumäe
  14. Kevin Linnumäe
  15. Anne Marit Mereküla
  16. Karl Gregor Pihlak
  17. Markus Pikkor
  18. Sirli Priimägi
  19. Kevin Sakermaa
  20. Marliis Tadr
  21. Kerbert Viimsalu
  22. Aljona Vinogradova
  23. Gerly Õuemets
10.b, klassijuhataja Edith Maasik
 
  1. Eleriin Atso
  2. Mikk Jõgisoo
  3. Markus Jürgenson
  4. Kevin Karhu
  5. Kerdo Kruberg
  6. Hardi Liiv
  7. Merili Link
  8. Mikk Märk
  9. Anneli Näkk
  10. Stefan Ottens
  11. Markos Parve
  12. Anastasia Smirnova
  13. Desiree Talv
  14. Sandra Tambi
  15. Rasmus Tasa
  16. Leandra Trakmann
  17. Marii Veskimäe
  18. Jaagup Vunn
Vestluse põhjal gümnaasiumisse pääsenud, kuid dokumendid on kooli toomata
Markus Kukkur
Bente Sild
Oliver Udeküll

1. klassid 2017/18

1. klassi vastuvõetud õpilased 2017/2018. õppeaastal

1.A  klassijuhataja õp. Anu Rand

  1. Aasa, Hendrik
  2. Elenurm, Miko
  3. Jõgi, Reijo
  4. Koljada, Kirke
  5. Kombe, Brigita-Maria
  6. Kuuse, Kaisa
  7. Küngas, Armin
  8. Lepp, Joosep
  9. Leps, Marta
  10. Liira, Eliise
  11. Merisalu, Johanna Maria
  12. Moskalkova, Anna
  13. Nummu, Marii-Heleen
  14. Nurk, Marten Aleksander
  15. Paarmets, Heleri
  16. Paiken, Marten Olari
  17. Raun, Emilia
  18. Reiljan, Rasmus
  19. Rungi, Rasmus
  20. Suuroja, Villem
  21. Suviste, Ando
  22. Salnikov, Alina
  23. Tammverk, Sebastian

 

1.B klassijuhataja õp. Marianne Koitla

  1. Aavik, Johanna
  2. Abel, Deisy
  3. Abel, Janne
  4. Ader, Birgit
  5. Fokin, Richard
  6. Kaljas, Argo
  7. Karming, Gerdo
  8. Kärp, Sandra
  9. Laas, Raian Heiki
  10. Ladoga, Mirek
  11. Lenk, Kenry
  12. Miljand, Samuel
  13. Mäesalu, Isabella
  14. Olo, Mirjam
  15. Pertel, Getter
  16. Rink, Kätlyn
  17. Sepp, Meribel
  18. Soans, Karel
  19. Suurmäe, Kertu
  20. Tuuksam, Andri
  21. Vahesalu, William
  22. Vaiküll, Jörgen
  23. Vehman, Mirell
  24. Velbaum, Melinda
  25. Vätson, Gete

 

1.C klassijuhataja õp. Rutti Räbovoitra

  1. Ehandi, Kirke
  2. Gaab, Armin
  3. Heinla, Gerdo
  4. Himma, Sander
  5. Hint, Helena-Lisette
  6. Jüriloo, Karl-Martin
  7. Kaljulaid, Kristofer
  8. Kauponen, Elis
  9. Kivirüüt, Raimond
  10. Kokka, Mirell
  11. Laumets, Annabel
  12. Loddes, Siim Jakob
  13. Lõhmus, Triniti
  14. Matetski, Meribel
  15. Nõlvak, Chris
  16. Rajari Airon
  17. Rogin, Valeria
  18. Saar, Sander
  19. Salman, Ketlin
  20. Sullakatko, Oliver
  21. Šeiko, Adele
  22. Šinkova, Jana
  23. Tulk, Johann
  24. Vaap, Kaspar Gregor

 

1.H klassijuhataja õp. Kristel Vald

  1. Allert, Miina
  2. Alt, Triine-Liis
  3. Enula, Max
  4. Jürna, Eveli
  5. Kaljas, Kärt-Karoliine
  6. Kadu, Caroly
  7. Kesküla, Saara
  8. Kivi, Mia
  9. Lillemaa, Lisete
  10. Lohu, Raven
  11. Lugovaja, Lydia
  12. Matvejeva, Alina
  13. Metsallik, Uku Attila
  14. Preimann, Günter
  15. Seegel, Hõbeli
  16. Toom, Marko
  17. Uusmägi, Sander
  18. Vesiallik, Lenna

 

1.T

  1. Tinnuri, Rico-Martin

Jõulunädal ja bussiliinide muudatused

Jõulunädal 15.-22.12.2016

 
 
Neljapäev, 15.12

– 2. klasside jõulupidu kell 18.30 aulas
– Kaunistatud klasside hindamine


Reede, 16.12

– 1. klasside jõulupidu kell 18.30 aulas


Esmaspäev, 19.12

– 3.-4. klasside jõulupidu kell 18.30 aulas


Teisipäev, 20.12
– Tavalise pikkusega tunnid; 5.-8. klassil toimuvad 1.-5. tund.
– 5.-8. klasside jõulupidu kl 17, disko kl 19-22.
– Hageri klasside jõulupidu kell 18.00 Hageri rahvamajas.

Bussid toovad hommikul tavagraafiku alusel.

Tabelis toodud õpilasliinide bussid alustavad spordihoone parklast kl 13.30 ja 15.45 (selle bussiga saab koolist koju minna ja jõulupeole tulla) ja 22.15 (sellega peolt koju minna) vastavate liinigraafikute alusel.

Liin nr 1, Reis 3 Vilivere

Liin nr 4, Reis 5 Aespa

Liin nr 5, Reis 3 Rabivere

Liin nr 6, Reis 5 Pahkla

Liin nr 7, Reis 2 Järlepa

Liin nr 8, Reis 2 Metsanurga

 
– Disko kell 19–22

TÄHELEPANU! Ei sõida liini 4 reis 6 Aespa ning liini 6 reis 6 Pahkla (väljumisega 18.40 Tohisoolt).


Kolmapäev, 21.12

– Tavalise pikkusega tunnid; päev algab tunniplaani kohaselt 2. tunnist.

– 9.-12. klasside jõulupidu kell 18.00

 

Bussid toovad kooli hommikul tavagraafiku alusel.

Peale koolipäeva sõidavad nn 13.30, 14.30 bussid tavagraafiku alusel.

Tabelis toodud õpilasliinide bussid alustavad spordihoone parklast 16.30 (tavaliselt 16.10, nii kojuminekuks kui peole tulemiseks) ja 20.00.

 

Liin nr 1, Reis 3 Vilivere

Liin nr 4, Reis 5 Aespa

Liin nr 5, Reis 3 Rabivere

Liin nr 6, Reis 5 Pahkla

Liin nr 7, Reis 2 Järlepa

Liin nr 8, Reis 2 Metsanurga

 

TÄHELEPANU! Ei sõida liini 4 reis 6 Aespa ning liini 6 reis 6 Pahkla (väljumisega 18.40 Tohisoolt).


Neljapäev, 22.12

– Hommikused õpilasliinide bussid väljuvad peatustest 1 tund tavagraafikust hiljem.
– Koolipäeva pikkus 9.30-11.30; klassijuhataja juhitud aeg.
– Bussid väljuvad 12.

Liin nr 1, Reis 3 Vilivere

Liin nr 4, Reis 5 Aespa

Liin nr 5, Reis 3 Rabivere

Liin nr 6, Reis 5 Pahkla

Liin nr 7, Reis 2 Järlepa

Liin nr 8, Reis 2 Metsanurga

 
 

 

 

Võib esineda häireid bussiliikluses

Seoses erakordse libedusega kõrvalteedel võib esineda häireid koolibusside liikluses. Juhul kui hommikul buss Teie piirkonnast õpilasi kooli ei too, siis peab kindlasti arvestama sellega, et see buss väga suure tõenäosusega ei sõida ka õhtul. Probleemsemad piirkonnad on Adila, Aespa, Järlepa, Sutlema. Loodame mõistvale suhtumisele.