Edukas esinemine „Tähelepanu, start!“ võistluselt

Meie kooli 2.-5. klassi õpilased osalesid 5. märtsil Raplas maakonna koolinoorte “Tähelepanu, start” teatevõistlusel. Osaleti kokku neljal teatevõistlusel ja tihedas konkurentsis suudeti võita I koht. Sellega kaasneb võimalus osaleda vabariiklus poolfinaalis, mis toimub juba 20. märtsil Viljandis.

Edukas võistkonnas osalesid Kaspar Kapsi, Brait Kaare, Kaspar Kukkur, Merlin Toirk, Sädeli Luik, Miia Sarapu, Miko Elenurm, Villem Suuroja, Erkin Kuznetski, Brigita-Maria Kombe, Maria Merisalu, Mirell Kokka, Mihkel Olo, Gregor Jasson, Ott Kõrve, Marta-Ann Heinaru, Liisa Reinumäe, Mikk Luik, Karl Suuroja, Remi Rilos Madisson, Eliset Reinumäe, Elisabeth Voojärv, Annabel Kokka. Õpilastega käis kaasas õpetaja Kaur Heinaru.

Pilt ja tekst Kaur Heinaru