Eesti Vabariigi aastapäeva aktus gümnasistidele ja kooli personalile

22. veebruaril toimus Eesti Vabariigi aastapäeva aktus gümnasistidele ja kooli personalile. Pidupäeva puhul pidasid kõne direktor Neeme Lumi, vallavanem Heiki Hepner ning 11. klassi õpilased Vivian Haljasmets ja Georg-Henry Kolnes. Kõnede vahele kõlasid ilusad vahepalad Tohisoo ja Hobitoa noortelt muusikutelt ning esines rahvatantsurühm Rõõmupäkad.

Töötajaid tunnustati suuremate ja väiksemate tööjuubelite puhul. 25-aastase tööstaaži täitumise puhul anti üle lausa neli Kohila Gümnaasiumi teenetemedalit (Maarek Laanmets, Mai Mänd, Dženetta Zuzjonok, Urve Tamberg).

Alates käesolevast aastast kuulutatakse kooli uhkuse tiitlisaajad samuti välja Eesti Vabariigi aastapäeva aktusel. Seekord pälvisid selle tunnustuse Siiri Barinov, Tiina Kand, Leo Hansar, Nele Aus ja Ene Holsting. 12. klassi õpilastele anti üle riigikaitseõpetuse rinnamärgid. Kohila Vallavalitsuse poolt said tänukirjad kooli töömees Vello Uueni, haridustehnoloog Lili Kesa ning kooli köögipersonal.

Aktusele järgnes bankett, kus kõigil oli võimalik maitsta kokanduse kursuse õpilaste ja tubli köögipersonali poolt valmistatud isuäratavaid suupisteid.