Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine koolis

20. veebruaril kogunesid Eesti Vabariigi aastapäeva puhul Kohila Gümnaasiumi töötajad ja 9.-12. klasside noored pidulikule direktori vastuvõtule. Aktusel pidas pidukõne direktor Kirsti Solvak.
 
Traditsiooniliselt tunnustati töötajaid suuremate ja väiksemate tööjuubelite puhul. Märkimisväärsed 40 aastat on Kohila koolis töötanud Evi Luik, 35 aastat Tiiu Danilson ja 30 aastat Leo Hansar. 25 aastat töötanud Leeve Lihti tunnustati kooli teenetemärgiga. 20 aastat on koolis töötanud Sirle Pent ja Kadri Rüüson. 15 aastat täitus Riina Annilol, Riina Otsal, Malle-Elfriide Kahlil ja Goar Tomasel ning 5 aastat on koolipere liikmed olnud Merve Aug, Veronica Kosenkranius, Anu Rand, Rutti Räbovoitra ja Pirje Väljaots. 12. klassi õpilastele, kes möödunud aastal läbisid riigikaitse valikkursuse, anti üle riigikaitse rinnamärgid.
 
Sõnavõttudest ja tunnustamistest põimisid etteastetega ilusa terviku koorilauljad, võimlejad, tantsijad ja etlejad. Aktusele järgnes bankett. Banketilaudadel suupisted oli valmistanud toitlustusjuht Kaire Pihlakas koos köögipersonaliga.
 
21. veebruaril toimus traditsiooniline rongkäik Kohila vabadussamba juurde. Mõlema päeva parimad hetked jäädvustas Kaupo Oja:
Kooliaktus: https://photos.app.goo.gl/zxe8Zy8suPcGQwwR6
Vabadussamba külastus: https://photos.app.goo.gl/EUP3h414SSSAeGFP9