Egert Roodi ja Andri Rait Schults Eesti noortekoondises!

Kohila Võrkpalliklubi noored poisid on teinud ajalugu. Kaks tublit poissi on suure töö ja vaevanägemise tulemusena murdnud end Eesti noortekoondisesse, mis on meile suureks auks, kunagi varem ei ole noormeestel see õnnestunud.

Egert Roodi ja Andri Rait Schults õpivad Kohila Gümnaasiumi 7. klassis. Nende klassiga alustasime Kohila Gümnaasiumis spordiklasside projekti, kus neljast paralleelist üks oli spordiklass, kellel oli kehalist tegevust rohkem kui teistel. Kehalise tunde oli neli korda nädalas, ka võrkpallitrenne oli nädalas neli. Tulemuseks harjumus sporti teha ja hea füüsiline võimekus, mis on viinud praegusele suurepärasele tulemusele.

Juba esimesest klassist alates on poisid osalenud Kohila VK suve- ja talvelaagrites, hiljem võtnud osa suvistest Eesti rannavollevõistlustest ja paljudest sõprusturniiridest. Vähetähtis ei ole ka noormeeste kodu tugev toetus, treeneritega on tihe koostöö ning raskuste puhul ei ole kunagi tulnud kõne alla allaandmine, vaid see, kuidas paremini saaks.

Poiste esimene treener oli Paul Piirmets, viimased 2 aastat on poisid treeninud Madis Kesküla käe all.