II trimestri lõpetamine

06.03 sai kõikidel põhikooli õpilaste läbi oma kooliaasta II trimester. Algklasside õpilastele algas reede aktusega, mis seekord oli natukene teistmoodi, kui tavaliselt.

Seekord olid aktusel esinejateks meie lapsed meie endi seast. Kuulasime luuletusi kodumaast ja erinevaid vahvaid lastelaule. Esines meie kooli mudilaskoor. Sõnavõtuks oli ettevalmistanud meie kooli direktriss Kirsti Solvak. Seekord ei kiidetud lapsi, kes kõik on väga tublisti II trimestri lõpetanud, vaid kiidetud said seekord kõik algklasside õpetajad ja nende abilised. Õpetajatele jagati seekord KIIDUsid ja nende sisu võis õpetaja soovi korral oma klassiga jagada.

Aktusel anti kätte ka meie kooli tulnud kummikeksud ning footbagid. Kummikeksus on väga tubli tegija õpetaja Merve, kes lastele ka näidishüppamise tegi.

Oli väga meeleolukas ja vahva aktus. Päeva ülejäänud 3 tundi sisustasid klassijuhatajad oma lastele. Mängiti, vaadati filmi jne.

Tekst ja foto: Merike Tiidrus