pilt4.jpg

Hoolekogu

Hoolekogu liikmed:

1. Kaur Heinaru (pedagoogide esindaja)
  2. Kristel Vald (pedagoogide esindaja)
  3. Margot Sarv (pedagoogide esindaja)
  4. Romet Jürgenson (lastevanemate esindaja)
  5. Terje Äkke (lastevanemate esindaja)
  6. Erik Kosenkranius (lastevanemate esindaja) tel 5029524, e-post erik.kosenkranius[ät]eesti.ee
  7. Veronika Paletzky (lastevanemate esindaja)
  8. Kaisa Pilman (õpilaste esindaja)
  9. Kert Markus Valdek (õpilaste esindaja)
  10. Janika Niitsoo (vallavalitsuse esindaja) tel 56224000, e-post janika.niitsoo[ät]kohila.ee
  11. Kristina Mägi (vallavolikogu esindaja)
  12. Andrus Saare (vilistlaste esindaja)

Hoolekogu koosolekute protokollid leiad asuvad kis.hm.ee avalikus dokumendiregistris (märksõna 'Hoolekogu otsus').

Vastavalt Põhikooli- ja gümnaasiumiseadusele moodustatakse kooli hoolekogu pidaja kehtestatud korras. Kohila lasteaedade, Gümnaasiumi ja Koolituskeskuse hoolekogu liikmete valimise kord reguleerib hoolekogude kinnitamise korra.

Kohila vallavalitsus kinnitab lasteasutuse, kooli ja koolituskeskuse hoolekogu koosseisu kaheks õppeaastaks.

Kooli hoolekogusse kuuluvad Kohila vallavolikogu esindaja, õpilaste esindaja, kaks õpetajate esindajat ning kokku viis vanemate, vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide esindajat. Hoolekogusse peab kuuluma vähemalt neli vanemate esindajat. Hoolekogu valimise algatab asutuse juhataja. Kooli õpilaste vanemad valivad lastevanemate üldkoosolekul hoolekogusse oma esindajad ning kandidaadid valitakse hääletamise teel.
Kooli õpetajate esindajad hoolekogusse valitakse õppenõukogu koosolekul, valituks osutus 3 pedagoogi igast kooliastmest, sh. algklassiõpetajate esindaja Hageri klassidest.
Kohila vallavolikogu nimetab oma esindaja kooli hoolekogusse volikogu uue koosseisu volituste alguses kuni esindajaks nimetatud voliniku volituste lõppemiseni.

Menüü

MENÜÜ 29.05.2017-02.06.2017

Esmaspäev - Kalapala, külm kaste, riis.

Teisipäev - Hapukapsasupp sealihaga. Kohupiimakreem, moos.

Kolmapäev - Värske kapsa, porgandi hakklihahautis, hapukoor. Keedetud kartul.

Neljapäev -

Reede - Pasta singi ja köögiviljadega.

Lõunakõrvane: toorsalatid, tükeldatud köögiviljad (praepäeval), sidrunivesi, koolipiim, leib, sepik

1.-5. kl õpilased söövad "koolipuuvilja" ja "kooliköögivilja". Teistele 3x nädalas puuvili ja 2x nädalas köögivili .

Menüüs võib ette tulla muudatusi sööklast sõltumatutel põhjustel!

Toiduraha

Toiduraha 5.-12. klassile 2017. aasta jaanuarist juunini

12. klass: 23,36 €

5.-11. klass:
Jaanuar 5,44 €
Veebruar 6,08 €
Märts 5,76 €
Aprill 6,08 €
Mai-juuni 8,32 €
Kokku jaanuar-juuni 31,68 €

Maksta võib iga kuu eraldi või kõik korraga (viimane on soovitatav).

Maksmise tähtaeg on sama kuu 15. kuupäev!

Kontrollige kontonumbreid!

Toiduraha kanda Kohila Vallavalitsuse arvele EE101010802003933003 SEB või EE432200221050438210 Swedbank, selgituseks lisada õpilase ees- ja perekonnanimi ning klass.

SÖÖKLASSE SISENEVAD 5.-12. KL ÕPILASED ÕPILASPILETIGA!

Õpilasliinid

Kohilas on bussipeatus spordikompleksi parklas!

Graafikud alates 02.09.2016 vaadata siit: Google Drive

Ohutut kooliteed!

Liinide kaarti vaata siit ....

ÕPILASLIINIDE BUSSIDESSE EI OLE LUBATUD KAASA VÕTTA JALGRATTAID JA TÕUKERATTAID!

TÄHELEPANU!

1. juunist (k.a) ei sõida enam õhtused 18.40 väljumised.

6. juunil sõidavad hommikused liinid tavagraafiku alusel. Tagasi lähevad allpool tabelis toodud liinid kl 11 ja 14.

7.-16. juuni väljuvad hommikused liinid pool tundi hiljem. Tagasi lähevad kl 14 jälle allpoolt tabelis olevad liinid.

Liin nr 1, Reis 3 Vilivere

Liin nr 4, Reis 5 Aespa

Liin nr 5, Reis 3 Rabivere

Liin nr 6, Reis 5 Pahkla

Liin nr 7, Reis 2 Järlepa

Liin nr 8, Reis 2 Metsanurga

Maakonnaliine teenindab aktsiaselts Hansa Bussiliinid.

Kohila valda läbivad bussiliinid 8 Kohila-Järlepa-Pirgu-Rapla, 9 Rapla-Hageri-Kohila,10 Rapla-Juuru-Järlepa-Kohila-Hageri. Alates 1. juulist on lisandunud liin 13  Kohila-Aespa-Kohila  ja liin 18 Rapla-Kohila-Järlepa-Rapla.

Uus Aespa bussiliin võimaldab tööpäevadel jõuda Kohilasse kella 7.45-ks ning liin teenindab reisijaid aastaringselt. Tagasi Aespa suunas väljub buss raudteejaama juurest kell 17.31 ja on lisavõimaluseks valla poolt planeeritavatele õhtustele liinidele.

Vaata aegu siit: http://www.peatus.ee/#region;rapla;