pilt4.jpg

Õpetajad

 NIMI  e-post  ÕPPEAINE
 Talvi Ainsar   talvi.ainsar[ät]kohila.edu.ee  käsitöö ja kodundus
 Aimi Allikmäe  aimi.allikmae[ät]kohila.edu.ee  väikeklass
 Riina Annilo   riina.annilo[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Helina Aslan  helina.aslan[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Merve Aug  merve.aug[ät]kohila.edu.ee  muusika (lapsepuhkusel)
 Nele Aus  nele.aus[ät]kohila.edu.ee  ajalugu, ühiskonnaõpetus
 Merle Bachfeldt  merle.bachfeldt[ät]kohila.edu.ee  algõpetus, ajalugu
 Siiri Barinov   siiri.barinov[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Tiiu Danilson  tiiu.danilson[ät]kohila.edu.ee  õpiabi
 Olga Djuženkova  olga.djuzenkova[ät]kohila.edu.ee  vene keel
 Anett Haljasorg  anett.haljasorg[ät]kohila.edu.ee  bioloogia, male
 Leo Hansar  leo.hansar[ät]kohila.edu.ee  kehaline kasvatus
 Aire Havakats  aire.havakats[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Kaur Heinaru  kaur.heinaru[ät]kohila.edu.ee  kehaline kasvatus
 Urve Heinsar   urve.heinsar[ät]kohila.edu.ee  keemia
 Maili Hepner   maili.hepner[ät]kohila.edu.ee  inglise keel
 Urve Hinn  urve.hinn[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Ene Holsting  ene.holsting[ät]kohila.edu.ee  ajalugu, ühiskonnaõpetus
 Meeli Jänes  meeli.janes[ät]kohila.edu.ee  geograafia
 Tiina Kand  tiina.kand[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Ingrid Kangur  ingrid.kangur[ät]kohila.edu.ee  kehaline kasvatus
 Leili Kannike  leili.kannike[ät]kohila.edu.ee  kõneravi
 Elerin Kaselt  elerin.kaselt[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Lili Kesa  lili.kesa[ät]kohila.edu.ee  informaatika
 Janika Kibur   janika.kibur[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Helve Kivik  helve.kivik[ät]kohila.edu.ee  õpiabi
 Margit Kolk  kogermargit[ät]gmail.com  muusika
 Veronica Kosenkranius  veronica.kosenkranius[ät]kohila.edu.ee  vene keel
 Maarek Laanmets  maarek.laanmets[ät]kohila.edu.ee  kehaline kasvatus
 Evi Luik  evi.luik[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Silva Luuk  silva.luuk[ät]kohila.edu.ee  matemaatika
 Maris Lääts  maris.laats[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Edith Maasik  edith.maasik[ät]kohila.edu.ee  loodusained
 Tiiu Mae  tiiumae[ät]gmail.com  eesti keel, inglise keel, vene keel
 Aime Mäesalu   aime.maesalu[ät]kohila.edu.ee  muusika
 Ulvi Mägi   ulvi.magi[ät]kohila.edu.ee  kehaline kasvatus, rütmika
 Arne Mänd  arne.mand[ät]kohila.edu.ee  füüsika, matemaatika
 Toivo Niinemets  toivo.niinemets[ät]kohila.edu.ee  füüsika
 Kaupo Oja  kaupo.oja[ät]kohila.edu.ee  loodusained
 Marliis Ojala  marliis.ojala[ät]kohila.edu.ee  matemaatika
 Ingrid Oksaar   ingrid.oksaar[ät]kohila.edu.ee  eesti keel, kirjandus
 Inga Otsa  inga.otsa[ät]kohila.edu.ee  inimeseõpetus
 Sirle Pent   sirle.pent[ät]kohila.edu.ee  eesti keel, kirjandus
 Ülle Pihlapuu  ylle.pihlapuu[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Margit Pikk   margit.pikk[ät]kohila.edu.ee  matemaatika
 Meelis Pormann  meelispo[ät]gmail.com  riigikaitse
 Lea Püss  lea.pyss[ät]kohila.edu.ee  inglise keel
 Triina Silvia Purje  silvia[ät]twist.ee  seltskonnatants
 Anu Rand  anu.rand[ät]kohila.edu.ee  algõpetus, matemaatika
 Anu Raud  anuraud[ät]hot.ee  muusika
 Rivo Reisko  rivo.reisko[ät]kohila.edu.ee  tehnoloogiaõpetus
 Paul Leonard Rodgers  paul.rodgers[ät]kohila.edu.ee  inglise keel
 Anu Roosild  anu.roosild[ät]kohila.edu.ee  kunst, joonestamine
 Õnne Rõõmus   onne.roomus[ät]kohila.edu.ee  matemaatika
 Rutti Räbovoitra  rutti.rabovoitra[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Elgi Salong  elgi.salong[ät]kohila.edu.ee  vene keel
 Margot Sarv  margot.sarv[ät]kohila.edu.ee  matemaatika, majandus
 Tiina Sudi  tiina.sudi[ät]kohila.edu.ee  eesti keel, kirjandus
 Viivika Suurmäe   viivika.suurmae[ät]kohila.edu.ee  matemaatika
 Ljudmilla Suvorova   ljudmilla.suvorova[ät]kohila.edu.ee  saksa keel
 Pille Särekanno  pille.sarekanno[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Tuuli Särekanno  tuuli.sarekanno[ät]kohila.edu.ee  algõpetus, inglise keel
 Dženetta Zuzjonok  dzenetta.zuzjonok[ät]kohila.edu.ee  vene keel
 Tuuli Talviste-Laan  tuuli.talviste-laan[ät]kohila.edu.ee  inglise keel
 Urve Tamberg  urve.tamberg[ät]kohila.edu.ee  algõpetus, õpiabi
 Merike Tiidrus  merike.tiidrus[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Taili Vahesaar  taili.vahesaar[ät]kohila.edu.ee   algõpetus
 Kristel Vald   kristel.vald[ät]kohila.edu.ee  algõpetus
 Kadri Vilsoo   kadri.vilsoo[ät]kohila.edu.ee    informaatika
 Pirje Väljaots  pirje.valjaots[ät]kohila.edu.ee  eesti keel, kirjandus

Menüü

MENÜÜ 29.05.2017-02.06.2017

Esmaspäev - Kalapala, külm kaste, riis.

Teisipäev - Hapukapsasupp sealihaga. Kohupiimakreem, moos.

Kolmapäev - Värske kapsa, porgandi hakklihahautis, hapukoor. Keedetud kartul.

Neljapäev - 

Reede - Pasta singi ja köögiviljadega.

 

Lõunakõrvane: toorsalatid, tükeldatud köögiviljad (praepäeval), sidrunivesi, koolipiim, leib, sepik

1.-5. kl õpilased söövad "koolipuuvilja" ja "kooliköögivilja". Teistele 3x nädalas puuvili ja 2x nädalas köögivili .

Menüüs võib ette tulla muudatusi sööklast sõltumatutel põhjustel!

Toiduraha

Toiduraha 5.-12. klassile 2017. aasta jaanuarist juunini

12. klass: 23,36 €
 
5.-11. klass: 
Jaanuar 5,44 €
Veebruar 6,08 €
Märts 5,76 €
Aprill 6,08 €
Mai-juuni 8,32 €
Kokku jaanuar-juuni 31,68 €
 

Maksta võib iga kuu eraldi või kõik korraga (viimane on soovitatav).

Maksmise tähtaeg on sama kuu 15. kuupäev! 

Kontrollige kontonumbreid! 

Toiduraha kanda Kohila Vallavalitsuse arvele EE101010802003933003 SEB või EE432200221050438210 Swedbank, selgituseks lisada õpilase ees- ja perekonnanimi ning klass.

SÖÖKLASSE SISENEVAD 5.-12. KL ÕPILASED ÕPILASPILETIGA! 

 

Õpilasliinid

Kohilas on bussipeatus spordikompleksi parklas!

Graafikud alates 02.09.2016 vaadata siit: Google Drive 

Ohutut kooliteed!

Liinide kaarti vaata siit ....

ÕPILASLIINIDE BUSSIDESSE EI OLE LUBATUD KAASA VÕTTA JALGRATTAID JA TÕUKERATTAID!


TÄHELEPANU!

1. juunist (k.a) ei sõida enam õhtused 18.40 väljumised.

6. juunil sõidavad hommikused liinid tavagraafiku alusel. Tagasi lähevad allpool tabelis toodud liinid kl 11 ja 14.

7.-16. juuni väljuvad hommikused liinid pool tundi hiljem. Tagasi lähevad kl 14 jälle allpoolt tabelis olevad liinid.

Liin nr 1, Reis 3 Vilivere

Liin nr 4, Reis 5 Aespa

Liin nr 5, Reis 3 Rabivere

Liin nr 6, Reis 5 Pahkla

Liin nr 7, Reis 2 Järlepa

Liin nr 8, Reis 2 Metsanurga

 

Maakonnaliine teenindab aktsiaselts Hansa Bussiliinid.

Kohila valda läbivad bussiliinid 8 Kohila-Järlepa-Pirgu-Rapla, 9 Rapla-Hageri-Kohila,10 Rapla-Juuru-Järlepa-Kohila-Hageri. Alates 1. juulist on lisandunud liin 13  Kohila-Aespa-Kohila  ja liin 18 Rapla-Kohila-Järlepa-Rapla.

Uus Aespa bussiliin võimaldab tööpäevadel jõuda Kohilasse kella 7.45-ks ning liin teenindab reisijaid aastaringselt. Tagasi Aespa suunas väljub buss raudteejaama juurest kell 17.31 ja on lisavõimaluseks valla poolt planeeritavatele õhtustele liinidele.

Vaata aegu siit: http://www.peatus.ee/#region;rapla;