pilt4.jpg

R 8.15-15.00

Riksweb veebikataloog

KOHILA GÜMNAASIUMI RAAMATUKOGU KASUTAMISE EESKIRI

1. Raamatukogu lugejaks võivad olla kõik Kohila Gümnaasiumi õpilased, õpetajad, haldus- ja teenindav personal.

2. Lugejaks registreeritakse õpilasi õpilaspileti või klassinimekirja alusel, õpetajaid, haldus- ja teenindavat personali isikut tõendava dokumendi alusel.

3. Lugejad taasregistreeritakse alates iga aasta 1. septembrist. Lugejate andmed kontrollitakse ja täpsustatakse. Võlglasi ei registreerita ümber ega laenutata neile kirjandust enne raamatute tagastamist raamatukogule.

4. Kooliraamatukogu teenused – kohalkasutus, kojulaenutus, teatmeteenindus, koopiate tegemine – on tasuta.

5. Kooliraamatukogu laenutab lugejatele raamatuid ja muid teavikuid nii raamatukogus kasutamiseks kui ka koju.

6. Koju ei laenutata teavikuid, mis on mõeldud kohapeal kasutamiseks (teatmeraamatud, entsüklopeediad), ajalehti, eriti väärtuslikke ja haruldasi ainueksemplare. Erandjuhul (uurimistööde, ulatuslike referaatide ja koopiate tegemiseks) laenutatakse nimetatud teavikuid koju 1-3 päevaks.

7. Koju laenutatud raamatute tagastustähtaeg on kolm nädalat, ajakirjadel ja auvistel 1 nädal; õpikud laenutatakse kogu õppeaastaks.

8. Lugeja võib tagastustähtaega pikendada ka korduvalt, kui teavikut ei ole soovinud lugeda teised lugejad.

9. Tagastamata (kaotatud) või rikutud raamatud on raamatukogu kasutaja kohustatud asendama samade või raamatukogu poolt võrdväärseks tunnistatud teavikutega. Kaotatud õpiku eest tuleb tasuda momendil kehtiv õpiku müügihind, et oleks võimalik kaotatu asemele soetada uus õpik.

10. Raamatukogu kasutamiseeskirja korduvalt rikkunud lugejalt võib raamatukogu kojulaenutamise õiguse ära võtta.

11. I – IV klasside õpikud laenutatakse klassijuhataja vahendusel õppeaasta algul kogu klassile korraga õppeaastaks. Õpiku kättesaamisel on õpilane kohustatud kirjutama õpiku tagakaane siseküljele oma nime ja õppeaasta. Laenutatud õpikud tagastatakse õppeaasta lõpul klassijuhatajale, kes annab need üle raamatukogule.

12. V – XII klasside õpilastele  laenutatakse õpikud augusti teisel poolel otse raamatukogust  (kaasa võtta õpilaspilet). Õpikute laenutusgraafiku kohta pannakse teated üles kooli kodulehele ja avalikesse kohtadesse. Õpilased, kellel on eelmisest õppeaastast võlgu raamatuid või õpikuid, ei saa uusi õpikuid laenutada enne võlgade likvideerimist.

13. Klassi lõpetamisel tagastab iga V – XII klassi õpilane oma õpikud ise raamatukokku.

14. Alg- ja põhikooli töövihikud saavad õpilased kätte 1. septembril klassijuhataja käest.  Gümnaasiumiõpilased ostavad töövihikud raamatukogust sularaha eest või esitavad pangaülekande koopia.

13. Kohila Gümnaasiumi raamatukogu on avatud  tööpäevadel kella 8.15–16.00, reedeti 8.15–15.00. Raamatukogus ei viibita üleriietes ega välisjalatsites, ei sööda ega häirita oma tegevusega teisi lugejaid.

Menüü

MENÜÜ 24.04.2017-28.04.2017

Esmaspäev - Kalapala, külm kaste, riis.

Teisipäev - Hapukapsaborš kanalihaga, hapukoor. Kamavaht.

Kolmapäev - Värske kapsa, porgandi hakklihahautis, hapukoor. Keedetud kartul.

Neljapäev - Guljašš. Valik: keedetud kartul/tatar.

Reede - Hakklihakaste, tatar.

Lõunakõrvane: toorsalatid, tükeldatud köögiviljad (praepäeval), sidrunivesi, koolipiim, leib, sepik

1.-5. kl õpilased söövad "koolipuuvilja" ja "kooliköögivilja". Teistele 3x nädalas puuvili ja 2x nädalas köögivili .

Menüüs võib ette tulla muudatusi sööklast sõltumatutel põhjustel!

Toiduraha

Toiduraha 5.-12. klassile 2017. aasta jaanuarist juunini

12. klass: 23,36 €

5.-11. klass:
Jaanuar 5,44 €
Veebruar 6,08 €
Märts 5,76 €
Aprill 6,08 €
Mai-juuni 8,32 €
Kokku jaanuar-juuni 31,68 €

Maksta võib iga kuu eraldi või kõik korraga (viimane on soovitatav).

Maksmise tähtaeg on sama kuu 15. kuupäev!

Kontrollige kontonumbreid!

Toiduraha kanda Kohila Vallavalitsuse arvele EE101010802003933003 SEB või EE432200221050438210 Swedbank, selgituseks lisada õpilase ees- ja perekonnanimi ning klass.

SÖÖKLASSE SISENEVAD 5.-12. KL ÕPILASED ÕPILASPILETIGA!

Õpilasliinid

Kohilas on bussipeatus spordikompleksi parklas!

Graafikud alates 02.09.2016 vaadata siit: Google Drive

Ohutut kooliteed!

Liinide kaarti vaata siit ....

ÕPILASLIINIDE BUSSIDESSE EI OLE LUBATUD KAASA VÕTTA JALGRATTAID JA TÕUKERATTAID!

Maakonnaliine teenindab aktsiaselts Hansa Bussiliinid.

Kohila valda läbivad bussiliinid 8 Kohila-Järlepa-Pirgu-Rapla, 9 Rapla-Hageri-Kohila,10 Rapla-Juuru-Järlepa-Kohila-Hageri. Alates 1. juulist on lisandunud liin 13  Kohila-Aespa-Kohila  ja liin 18 Rapla-Kohila-Järlepa-Rapla.

Uus Aespa bussiliin võimaldab tööpäevadel jõuda Kohilasse kella 7.45-ks ning liin teenindab reisijaid aastaringselt. Tagasi Aespa suunas väljub buss raudteejaama juurest kell 17.31 ja on lisavõimaluseks valla poolt planeeritavatele õhtustele liinidele.

Vaata aegu siit: http://www.peatus.ee/#region;rapla;