Isadepäeva tähistamine Hageri koolimajas

11. novembril oli Hageri koolimaja täis põnevaid tegemisi. Hommikul tegi õpetliku ja mängulise tunni Marta isa Anto Kallas, kes rääkis ohtudest Internetis. Tunni lõpul andis ta kõigile omavalmistatud kleepsu. Õhtul kogunesid koolimajja isad koos lastega ning ka mõned emad. Osavõtt oli rohkearvuline. Miina isa Rene Allert tutvustas robootika salamaailma. Mängiti koos Lotte loodusmängu ja otsiti vastuseid Bee Bot robotite abil. Lisaks said kõik soovijad meisterdada rütmipille.
 
Tegutsemislusti jätkus mitmeks tunniks! Otsad tõmbasime kokku laste laulude ning omaloominguliste luuletuste ettekandmisega. Isadel oli seal oma roll täita: valminud rütmipillid andsid lastele lauldes särtsu juurde. Seejärel jagasid emad hommikul valmistatud küpsisetorte. Lõpuks selgus, et kõik soovijad ei olnud saanud Lotte mängu mängida ning mõni pill vajas lõpetamist. Seega jäi nii mõnigi kauemaks koolimajja.
 
Päeva kordaminekule aitasid kaasa isadest juhendajad ning kõik mänguhimulised osalejad.
 
Lapsed arvasid: Marta isa oli põnev. See oli päris lahe tund, aga veidi hirmus ka. Nüüd sain aru, mis toimub Internetis ja kindlasti hakkan päris palju mõtlema enne, kui midagi teen. Olen päris rõõmus, et sain sellest teada. Nüüd tean rohkem.
Issidega oli tore. Issi ütles, et ma laulsin hästi. Lotte mäng oli parim. Robootikas läks värvimasin hulluks. Tort oli ka hea. Mu isale väga meeldis.
 
Tekst ja fotod: Kristel Vald