Jalgpallurid pääsesid finaalvõistlusele

17. aprillil osalesid meie kooli 1.-5. klassi poisid ja tüdrukud Valtus koolide vahelistel jalgpalli võistlustel. Meie koolis oli jälle välja pandud kaks poiste gruppi, kui ka tüdrukute. Tüdrukutel läks väga hästi, Kohila Gümnaasiumi I tüdrukud said 1. koha ja Kohila II sai tubli 2. koha. Kohila Gümnaasium I poistel aga õnnestus saada 1. koht ja Kohila Gümnaasium II sai 4. koha. Esimese koha saavutanud tiimidel on nüüd juba järgmine väljakutse 8. mail vabariiklikel jalgpalli võistlustel Viljandis. Hoiame oma noortele pöialt!

Poisid

Kohila Gümnaasium I: Björn Ool, Miron Vetkal, Sven Visser, Kristofer Kabel, Kevin Linamäe, Artjom Skatškov, Markus Kala, Eke Pütsep, Kauri Vaarmets, Remi Rilos Madisson, Meiro Heinsar.

Kohila Gümnaasium II: Marten Trakmann, Mihhkel Olo, Roomet Oolma, Sander Matt, Miko Suurmäe, Gerdo Karming, Karel Soans, Kenry Lenk, Ranno Roodi, Kaspar Gregor Vaap.

Tüdrukud

Kohila Gümnaasium I: Liisa Reinumäe, Eliset Reinumäe, Triine Saare, Marta Ann Heinaru, Lota Bachfeldt, Iris Künnapu, Lene Künnapu, Helena Kuik, Geidi Luuk ja Mia Abel.

Kohila Gümnaasium II: Deisy Abel, Luisa Sildoja, Karolina Lõhmus, Saskia Lukkonen, Loore Eylandt, Liise Hein, Maarja Vahi, Liisbet Saar ja Katarina Kurjama.

Treenerid: Ando Meerbach, Taavi Aus ja Marii Veskimäe.

Tekst ja fotod: Marii Veskimäe