Kohila Gümnaasiumi uhkus 2019 kandidaatide esitamine

Kohila Gümnaasiumi uhkuse eesmärk on märgata ja tunnustada Kohila kooli heategijaid, tunnustada hoolivust, märkamist ja aitamist kooli kollektiivis

Kooli uhkuse tiitlile saab esitada kandidaate järgnevates kategooriates:

• 1.-6. klassi õpilane;
  • 7.-12. klassi õpilane;
  • uus õpetaja (töötanud koolis vähem kui 5 aastat);
  • kauaaegne õpetaja (töötanud koolis kauem kui 5 aastat);
  • kooli personal.

Märka heategijat – õpilast, õpetajat, kooli töötajat, kes on suure südamega, kes panustavad rohkem, kui oodatakse või teevad muul viisil head.

Kandidaate saab esitada 4. veebruarini kas

Kirjuta tutvustus tema tegemiste kohta, keda sa oled märganud ning anna teada, miks just tema võiks olla Kohila kooli uhkus. Võid kirjutada ka mitme toreda inimesed kohta.

Tutvustusse pane kindlasti oma nimi; inimese nimi, kelle esitad; põhjendus, miks just tema peaks olema meie kooli uhkus; too näiteid selle inimese tegevuste kohta.

Konkursist võivad osa võtta kõik Kohila ja Hageri kooli õpilased ning töötajad

Kõik võivad esitada kõiki: õpilane võib esitada õpilast, aga ka õpetajat/koolitöötajat ja vastupidi ning õpetaja/koolitöötaja oma kolleegi või õpilast. Vanusepiir puudub.

Laekunud avalduste põhjal valib koolitöötajatest ja õpilastest koosnev žürii välja Kohila kooli uhkused, keda tunnustatakse juba veebruaris Vabariigi aastapäeva aktusel.