Kohila gümnaasiumis uus õpilaspilet

Kohila gümnaasiumi õpilased said uue mitme funktsiooniga kauni kujundusega õpilaspileti. Vana paberist dokument asendus magnetkaardiga, mida on hea kasutada ühistranspordis, kooli raamatukogus raamatute laenutamisel, kooli sööklas  arvepidamiseks jm.

Õpilaspiletil on kooli logo ja õpilase värvifoto ning kujunduses on kasutatud kooli lipu värvi rukkilillesinist ja valget. IX – XII klasside õpilased kirjutavad dokumendile allkirja.

Kui esimesed õpilased õpilaspileti kätte said, oldi meeldivalt üllatunud, isegi vaimustunud. Ilus kink kooli juubeliaastal.

Kohila Gümnaasium on esimeste seas, kes vana õpilaspileti välja vahetab. 1. septembriks 2012 peavad kõik koolid uue nõuetekohase õpilaspileti kasutusele võtma.

Ants Tammar

Kohila gümnaasiumi sotsiaalpedagoog