Toitlustamine

Toitlustaja Kohila Vallavalitsus
5.-12. KLASSI ÕPILASED SISENEVAD IGAL KOOLIPÄEVAL SÖÖGISAALI ÕPILASPILETIGA!
Iganädalase menüüga on võimalik tutvuda kooli kodulehe all servas.
Toitlustusjuhi e-posti aadress kaire.pihlakas[ät]kohila.edu.ee

Toiduraha  maksta Kohila Vallavalitsuse arvele EE101010802003933003 SEB või EE432200221050438210 Swedbank. Selgituseks lisada õpilase ees- ja perekonnanimi ning klass.

Pikema puudumise korral palun teada anda e-posti teel kaire.pihlakas[ät]kohila.edu.ee (eriti gümnaasiumi õpilastel).

Küsimuste korral helistada telefonil 5014375 või kirjutada kaire.pihlakas[ät]kohila.edu.ee.

1.–4. kl. õpilaste koolilõuna tasustavad riik ja vald, vanemad täiendavat tasu ei pea maksma.

5.–12. kl. õpilaste koolilõuna tasu maksavad riik, vald ja lapsevanemad. Omaosaluse tasumata jätmisel ettenähtud kuupäevaks kaotab 5.-12. klassi õpilane õiguse koolilõunale kuu viimasel 4-6 koolipäeval, sõltuvalt kuu toidupäevade arvust.

Toitlustuskulude maksmise ja kasutamise kord Kohila Gümnaasiumis [dokument uuendatud 02.02.2018]

Meie Kohila Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.

Õpilased joovad piima ja keefiri (E-R, IGA PÄEV) ning söövad maitsestamata jogurtit (1x nädalas) kogu kooliga.

1.-5. klassi õpilased söövad õunu, pirne, paprikat, porgandit, värsket kurki (E-R, IGA PÄEV), puu- ja köögiviljad on kooskõlas menüüga, et ei korduks toit ja oleks lisandväärtus.