Toitlustamine

Toitlustaja Kohila Vallavalitsus

Distantsõppe perioodil vajaduspõhise toidupaki tellimine

Kui soovite toidupakki, siis võtke ühendust aadressil kaire.pihlakas@kohila.edu.ee. Kirjas palume järgnevat infot: õpilase nimi, klass, vanema telefoninumber. Toidupaki tarneinfo saadetakse e-kirjaga.

Distantsõppeperioodil toiduraha ei koguta.

1.–4. kl. õpilaste koolilõuna tasustavad riik ja vald, vanemad täiendavat tasu ei pea maksma.

5.–12. kl. õpilaste koolilõuna tasu maksavad riik, vald ja lapsevanemad. Omaosaluse tasumata jätmisel ettenähtud kuupäevaks kaotab 5.-12. klassi õpilane õiguse koolilõunale kuu viimasel 4-6 koolipäeval, sõltuvalt kuu toidupäevade arvust.

Toitlustuskulude maksmise ja kasutamise kord Kohila Gümnaasiumis [dokument uuendatud 02.02.2018]

Meie Kohila Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.

Õpilased joovad piima ja keefiri (E-R, IGA PÄEV) ning söövad maitsestamata jogurtit (1x nädalas) kogu kooliga.

1.-5. klassi õpilased söövad õunu, pirne, paprikat, porgandit, värsket kurki (E-R, IGA PÄEV), puu- ja köögiviljad on kooskõlas menüüga, et ei korduks toit ja oleks lisandväärtus.