Koolivormi tellimisest õppeaasta keskel

Kanname ühiselt ja uhkusega koolivormi!

Kooliaasta on hoo sisse saanud ja loodan, et kõik õpilased hakkavad  harjuma igapäevase koolieluga.

Tahan koolijuhina tänada kõiki lapsevanemaid, kes esimesel septembril aitasid kaasa meie oma kooli tunde loomisele ning riietasid lapsed pidulikku, kooli sümboolikaga riietusse! Oli uhke tunne vaadata kooliperet kandmas lipuvärvi  kihelkonna vöömustriga vormi või siis kooli teklit.

Pöördun siinkohal kõigi lastevanemate poole üleskutsega toetada kooli ühiste väärtuste kujundamisel ning soetada  lapsele  kas koolivest või kardigan, võimalusel lisaks kooli tekkel, et nad saaksid pidulikel üritustel ühtselt ja uhkusega kooli esindada.

Olgu lisatud, et sel õppeaastal on kooli kodukorra järgi  1. kuni  7. klassi õpilastel pidulikel üritustel koolivormi elemendi, koolivesti või kardigani, kandmine kohustuslik.  Tegelikult on see aga ikka auasi ning me loodame jõuda olukorrani, kus kogu koolipere soovib kooli sümboolikaga riietust lausa igapäevaselt kanda.

Koolivormi tellimiskeskkond  aadressil http://koolivorm.norrison.ee/1227-kohila-guemnaasium on veel avatud kuni 20. septembrini ning tellitud tooted saab kätte koolis alates 1. novembrist.

Meeldivale koostööle lootma jäädes ning rahulikku kooliaastat soovides
Neeme Lumi