Koolivormi tellimiskeskkond on avatud 27.04-20.06

Kohila Gümnaasium soovib olla hea koostööpartner lapsevanematele ning keskkonnasõbralik kool. Seetõttu vahetasime koolivormi tootjat.

Teenusepakkuja valikul lähtuti põhimõtetest, et koolivormi elementide tellimine peab olema lapsevanemale mugav – tellida ja osta peab saama ka õppeaasta keskel, toode ise peab olema vastupidav igapäevasele hooldusele ning tootmine võiks toimuda Eestis.

Valituks osutus Norrison OÜ ning nendega koostöös on kool loonud lihtsa ja kiire lahenduse koolivormi elementide tellimiseks veebikeskkonnast.

Tellimiskeskkond avati 27. aprillil ning see jääb avatuks kuni 20. juunini.Norrison OÜ garanteerib, et tellimisperioodi 27.04-20.06 tellimused saate kätte Omniva kaudu või koolist alates 26.08 ehk enne uue õppeaasta algust. Tellimisperioodi 01.09-04.10 tellimused saate kätte Omniva kaudu või koolist alates 02.12.2016.

Juhime tähelepanu, et Kohila Gümnaasiumis on vastavalt kooli kodukorrale p 7.6 kooli sümboolikaga kudumi kandmine pidulikel üritustel 1.-6. klassini kohustuslik. Alates uuest õppeaastast kehtivale kooli kodukorrale on kooli sümboolikaga kudumi kandmine pidulikel üritustel 1.-7. klassini kohustuslik. Tegelikult on see aga ikka auasi ning me loodame jõuda olukorrani, kus me kõik soovime kooli sümboolikaga riietust lausa igapäevaselt kanda.

Lingi tellimiskeskkonnani leiate ka kooli kodulehelt „Info“ lingi alt.

Tellimisel palume lähtuda tellimiskeskkonnas toodud juhistest  ja mõõdutabelitest. Juhul kui lapse mõõdud ei mahu standardvahemikku, siis on võimalik kudumid tellida vastavalt mõõtudele, kirjutades märkuste lahtrisse lapse mõõdud: rinnaÜM, vööÜM ja puusaÜM.

Esimesse klassi tulevate laste vanematele teadmiseks, et kool kingib igale esimesse klassi astuvale õpilasele koolivesti. Lisavesti, kardigani, pihikseeliku või koolivormiga sobivad triiksärgid, viigipüksid, lipsud jmt. saab soovi korral soetada koolivormi tellimiskeskkonnast.

Juhul kui siiski mõõdutabeli järgi tellimine tekitab ebakindlust, on koolivormi suurusi võimalik proovida Norrison OÜ kaupluses WW PASSAAZIS Aia 3/Vana-Viru 10, E-L 10.00-20.00, P 10.00-17.00 või Norrison OÜ kontoris, Kraavi 11-5, Tallinn. E-R 9.00-16.00 (lõuna 12.00.-13.00).