Lahtiste uste päev koolitulevatele lastele

Täna oli Kohila Gümnaasium siginat-saginat ja laste energiat täis – koos selle aasta esimese lumega tervitasime lasteaialapsi, kes sügisest alustavad oma kooliteed.
Esimene koolipäev oli lastele põnev, näiteks sai uurida, kuidas kommidest ja veest moodustub vikerkaar või mida teha nutika tahvliga. Hea meel oli kohtuda ka uute lastevanematega ja mõnusas, vabas õhkkonnas koolielust vestelda. Laste säravatest silmadest oli näha, et siia majja on nad kindlasti valmis uuesti tagasi tulema. Õnneks on see võimalus olemas juba järgmisel koolivaheajal, kui 20. aprillil ootame lapsi järgmisele „koolikatsumisele“.

Suur tänu lastele, rühmaõpetajatele ja lastevanematele osalemise eest! Aitäh Kohila gümnaasiumi klassiõpetajatele meeleoluka päeva korraldamise eest!