Meie kiired arvutajad maakondlikus finaalis!

Aastast-aastasse toimub õpilastele kiirarvutamisvõistlus pranglimine. Sellelgi õppeaastal oli maakonna arvestuses meie koolist õpilasi, kes kolme võistlusvooru kokkuvõttes saavutasid väga häid kohti.
1.-3. klassi arvestuses, kus võistlejaid oli 338, saavutas 2. klassi õpilane Anna Vahi teise koha. Vabariiklikult saavutas ta 7. koha 4671 osaleja hulgas.

4.-6. klassi arvestuses, kus võistlejaid oli 427, saavutas 6. klassi õpilane Maarja Vahi 1. koha ja 4. klassi õpilane Jakob Vahi 2. koha. Maarja Vahi oli vabariiklikult 4429 osaleja hulgas 20. Neidude arvestuses (105 võistlejat) saavutas 10. klassi õpilane Kati Kivi 1. koha.

Nemad kõik ja lisaks veel Riko Tamme, Markus Kala, Gregor Paenurm, Rebecca Uibubuu, Lilian Haljasorg ja Janar Täht pääsesid maakonna finaali. Kiidusõnad ka 1. klassi õpilasele Rudolf Elias Verile, kes 1.-3. klassi arvestuses oli 50. ja pääses samuti finaali.

Väga tublid ja kiired arvutajad!

Tekst: Janika Kibur