Noortekohtumised

Kohila Gümnaasiumi 7a klass ja Narva Noortekesuse noored osalevad Sihtasutus Archimedes – Noorteagentuuri programmis NOORTEKOHTUMISED projektis nr 36.5-4/1965 „Stereotüüpidest vabaks“. Koolivaheajal 28. veebruaril toimus ettevalmistav kohtumine Kohilas, kus noorte esindajad pidasid koosolekut arutamaks tulevasi projektitegevusi. Noortekohtumise raames külastavad 7a klassi õpilased 25.-29. märtsil Narva Noortekeskus. Narva Noortekeskuse noored külastavad jällegi meie kooli aprilli vaheajal. Kohtumiste eesmärgiks on Eestis elavate erineva emakeelega noorte omavahelise suhtluse arendamine. Peale töist koosolekut suunduti Tallinnasse koos bowlingut mängima. Oli kasulik ja põnev uute kaaslastega tutvuda ning aega veeta.
#noortekohtumised #noorteagentuur #sõbralikkusesaadikud