Õpetajate päev 2018

Õpetajate päeva puhul toimus õpetajatele pidulik kogunemine kooli aulas. Koolidirektor Neeme Lumi ja vallavanem Heiki Hepner kiitsid ja tänasid meie tublisid õpetajaid suure tänuväärse töö ja panustamise eest noorte tulevikku.

Õnnitleti ka eilsel Raplamaa Omavalitsuste Liidu vastuvõtul tunnustatud 2018. aasta parimaid. Kohila Gümnaasiumisse toodi sellel aastal järgnevad tiitlid:

• aasta hariduse sõber laureaat Kohila Vineer OÜ, Ruth Grünthal,
  • aasta tugisüsteemi töötaja laureaat Riina Ots,
  • aasta haridustegu laureaadid Ene Holsting ja Nele Aus,
  • aasta põhikooli õpetaja laureaat Maili Hepner,
  • aasta klassijuhataja laureaat Edith Maasik,
  • aasta gümnaasiumi õpetaja Margot Sarv,
  • aasta tugispetsialist Reet Reispass,
  • aasta klassiõpetaja Taili Vahesaar.

Esile tõsteti ka meie direktor Neeme Lumi, keda hindamiskomisjon tunnustas kui hoolivat ja märkavat koolijuhti kõigi eelpool mainitud õpetajate kandidaadiks esitamisel ja tunnustamisel.

Tavaks on meie majas saanud, et õpetajate päeval tänatakse neid õpetajaid, kes eelneval kooliaastal on oma uutele kolleegidele mentoriks olnud. Aitäh, Maili Hepner, Maris Lääts, Merike Tiidrus, Evi Luik, Sirle Pent, Ene Holsting, Veronica Kosenkranius, Janika Kibur, Anu Rand!

Õpetajate päevale omaselt andis direktor võimu üle noortele koolijuhtidele. Direktori vastutusrikka rolli võttis kanda Romet Õunpuu ning õppealajuhatajatena on talle toeks Mikk Anderson ja Hans Andre Marand.