Õpetajate streik 10.11.2023

Eesti Haridustöötajate Liit teatab, et kuna valitsus venitab palgaläbirääkimistega ega pole erinevalt õpetajatest pakkunud omalt poolt välja ühtki konkreetset plaani kokkuleppe täitmiseks, toimub 10. novembril üle Eesti õpetajate hoiatusstreik.

Streik toimub koolides kella 9 – 10 hommikul. Õpilaste heaolu ja turvalisuse huvides on kõigil haridusasutustel soovituslik alustada sel päeval tööd vastavalt hiljem, pärast hoiatusstreigi lõppu.

Kohila Gümnaasiumis ja Hageri algklassides alustame koolipäevaga 3ndast tunnist. Meie kooli poolt on streigijuht Margot Sarv.

Et reede hommikul sõidavad bussid tavagraafiku alusel, siis õpilased, kes tulevad bussidega või vanemate poolt tooduna kooli tavapärasel kellaajal, vastutab streigi ajal nende eest kooli juhtkond.