Õpilasfirmade laat 2018

Laupäeval, 10. veebruaril toimus Tallinnas üle-eestiline ja rahvusvaheline õpilasfirmade laat korraga nii Kristiine kui ka Rocca al Mare keskuses. Osales kokku 206 õpilasfirmat. Nende seas ka 6 õpilasfirmat Kohila Gümnaasiumist. Eriti paistsid seekord silma õpilasfirma Yeet noormehed, kes jäid ka Õhtulehe ajakirjaniku fookusesse. Lisaks sai ÕF Yeet liige Joonas õpilasfirma vilistlasorganisatsioonilt kingituseks tassi kui lootustandev müügimees.

Viietunnine tööpäev oli raske, konkurente oli palju, kliente ei jätkunud kõigile. Kõik olid väga tublid! Seekordsel laadal olid esindatud meie õpilasfirmad järgnevalt:
ÕF Lehteco (Kristelle Hermann, Maris Mäesalu ja Merily Plaser).
ÕF HR3 (Max Andreas Kosenkranius ja Jane Priimägi).
ÕF Wood.ly (Aleks Jelizarov, Hans Baumverk ja Mikk Anderson).
ÕF Flasco (Alina Aronia, Aljona Vinogradova, Anastasia Smirnova ja Julia Kolodchenko).
ÕF Cuco (Liisbeth Kändler, Kaisa Pilman, Inderlin Mõistlik ja Liis-Marii Kivirand).
ÕF Yeet (Kaarel Talts, Joonas Reiles, Karl Janar Kinkar ja Daniel Mokejev).
Kõiki meie kooli õpilasfirmasid juhendab Margot Sarv.

Tegelikult on tublisid veel, aga murdis nad maha siis haigus või mõni ühiskondlik töö, et Tallinna seekord ei jõudnud. Nüüd tuleb poole aasta töö ka paberile saada ja kevadeks oma firmad ka likvideerida. Kooliperel on võimalik kohtuda tublide tegijatega sõbrapäeval, kui õpilasfirmad koolis oma müügiletid üles seavad. Võta kaasa pisut taskuraha ja osta oma kooli ettevõtjatelt kink endale ja/või oma sõbrale!