Osavaim korvpallur 2018

Kohila Gümnaasiumi noored osalesid 2. veebruaril Raplas vabariiklikul korvpallifestivalil “Osavaim korvpallur.” Võistluses võis osaleda maksimaalselt 16 õpilasega – 8 õpilast 6.-7. klasside arvestuses (4 poissi ja 4 tüdrukut) ja 8 õpilasega 8.-9. klasside arvestuses (4 poissi ja 4 tüdrukut). Meie kooli võistkond koosnes seekord erinevatel põhjustel ainult 6 õpilasest. Seetõttu võistkondlikus arvestuses me kõrgeid kohti püüda ei saanud. Eesmärk oli saavutada võimalikult häid kohti individuaalses arvestuses ning saada häid kogemusi.

6.-7. klasside tüdrukute arvestuses esinesid hästi ja oma võimetekohaselt Anne-Riin Peep (12. koht) ja Hether Volkov (14. koht). Võistlejaid oli selles vanuserühmas 23.

8.-9. klassi tüdrukute arvestus võistlesid hästi Ragne Kuldmaa, kes saavutas individuaalselt kõrge koha esikümnes. Anna Jürgenson ja Laurette Kristin koha teise kümne alguses. Selles vanuserühmas osales 22 võistlejat.

6.-7. klassi poiste arvestuses saavutas Sander Visser 9. koha, mis parema õnnestumise korral olnuks kõvasti parem. Selles vanuserühmas oli 25 võistlejat. 8.-9. klassi poisse meil seekord kaasa ei olnud, poisid osalesid samal ajal korvpallivõistlustel piiri taga.