Raplas toimus maakonna koolinoorte 3×3 korvpalli MV

13. novembril toimus Raplas maakonna koolinoorte 3×3 korvpalli MV-d. Mängiti kahes vanuserühmas: 4.-5. klassi õpilased ja 6.-7. klassi õpilased. Kohila Gümnaasium oli esindatud mõlemas vanuserühmas kahe poiste võistkonnaga.

4.-5. klasside poiste arvestuses saavutas suurepärase I koha Kohila Gümnaasiumi I võistkond koosseisus Jaagup Pajumets, Egert Mõistlik, Mihkel Malv ja Karl Suuroja. Saavutus on märkimisväärne, sest kõik poisid käivad alles 4. klassis. Tubli III koha saavutas samas vanuserühmas Kohila Gümnaasiumi II võistkond koosseisus Miron Vetkal, Björn Gregor Ool, Karl Marcus Männa ja Oscar Kukkur. Poiste igapäevane treener Kaur Heinaru.

6.-7. klasside arvestuses saavutas tubli III koha Kohila Gümnaasiumi I võistkond koosseisus Andrus Kapsi, Sten-Markus Taasväli ja Marten Stopkin. 6. kohaga pidid seekord leppima Kohila Gümnaasiumi II võistkond kooseisus Henri Vanem, Carl-Joonas Saar ja Oliver Luik. Poisse treenib igapäevaselt Jüri Pritšin.
Tekst ja fotod: Kaur Heinaru