Sõprusklasside jagus tegevust ka jõulukuu algusesse

2.a klass tegutses koos 5.c klassi tüdrukute ja 8.a klassi poistega. 5. klassi tüdrukud õpetasid kolmapäeval, 5. detsembril väiksematele toredate jõulukaartide joonistamist. Vahva oli vaadata, kuidas suuremad õpetusi ja nõuandeid jagasid. Neil oli koos tore tegutseda.
6. detsembril sai 2.a klass spordihoones kokku 8.a poistega, sest tüdrukud olid seotud teise ainetunniga. Koos tehti sporti – osaleti teatevõistlustel, rahvastepallis. Sportlikud 40 minutit möödusid kiiresti. Väga tublid olid nii 8.a klassi kui ka 2.a klassi õpilased. Lõpus tehti ka ühispilt ja söödi kommi.

Kohila Gümnaasiumis oli ettevõtlikkuse kuu küll novembris, aga klassijuhatajad koos õpilastega usuvad, et ettevõtlikud võime olla ka kogu õppeaasta jooksul. 2.a klass on tänulik sõpradele ja loodame ka edaspidi koos tegutseda.

Tekst ja fotod: Anu Rand, Kaur Heinaru