Suurepärased tulemused võrkpallis

Meie koolist Raplamaa meistrid ja pronksmedalistid võrkpallis

Veebruarist aprillini kestsid Raplamaa meistrivõistlused võrkpallis, kus osales 6 naiskonda ja mängiti kokku neljal päeval. Esikohale tuli Kohila I võistkond, kus mängisid lisaks meie kooli endistele õpilastele ka praegused Karmen Mereküla ja Helle-Maris Siilak. Suure üllatusena sai aga pronksmedali meie noorte võistkond, kus mängisid järgmised õpilased: Reelika Piirsalu, Andra Aavik, Annabel Kattai, Anne Marit Mereküla, Karmel Kibuvits ja sel õppeaastal Audentesesse siirdunud Anni- Ly Abel. Tüdrukud on teeninud ära suure tunnustuse, sest konkurents oli päris tihe ning nii noore võistkonnana tulla medalile on väga hea saavutus.


Paarisvõrkpallimeistrid samuti Kohilast

Kohilas toimunud Raplamaa koolinoorte paarisvõrkpalli meistrivõistlustel said esikoha A-klassis Kohila Gümnaasiumi õpilased  Carl-Robert Reidolf-Marek Kullerkupp ja B-klassis esikoha Eero Välik-Kromel Kruusmann, teise koha Siim Kaarel Maasalu-Karel Meerbach ja kolmanda Aleks Jelizarov-Max Andreas Kosenkranius.

Tütarlaste arvestuses  said kuldmedali Kohila gümnaasiumist Andra Aavik-Reelika Piirsalu ning kolmanda koha Karmel Kibuvits-Katariina-Katrina Arulaane.


Teksti autor: Ingrid Kangur