Tööpakkumised

KOHILA GÜMNAASIUM

  • kool, kus on kaasaegne õpikeskkond, haridust väärtustav kohalik omavalitsus, vahvad kolleegid, toredad personaliüritused, haigushüvitis alates esimesest haigestumise päevast;
  • kool, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust,

ootab oma kasvavasse kooliperre:

VÄIKEKLASSI ÕPETAJAT
Ootused kandidaadile:

  • kvalifikatsioonile vastav haridus,
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus,
  • pingetaluvus, kannatlikkus ja positiivsus,
  • orienteeritus meeskonnatööle ja avatus uuendustele,
  • soov töötada lastega.

Pakume vaheldusrikast tööd toimiva mentorsüsteemiga koolis.
Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel.
Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 07.12.2021 a (kaasa arvatud) aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila@kohila.edu.ee.
Täiendav info: personalijuht tel 58865144

TURVATÖÖTAJA

Tööülesanded:

  • koolipere turvalisuse tagamine,
  • probleemide ja konfliktisituatsioonide ennetamine ja lahendamine,
  • turvatunde loomine,
  • ringkäikude teostamine.

  • hea koostööoskus ja pingetaluvus,
  • kiire, täpne ja korrektne,

Töötasu 1100 €.

Sooviavaldus ja  CV palume saata hiljemalt 12.12.2021 (kaasa arvatud) aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila@kohila.edu.ee.

Täiendav info: haldusjuht tel 552 3372.