Tööpakkumised

KOHILA GÜMNAASIUM

• kool, kus on kaasaegne õpikeskkond, haridust väärtustav kohalik omavalitsus, vahvad kolleegid, toredad personaliüritused, haigushüvitis alates esimesest haigestumise päevast ja Raplamaa parim koolilõuna;
  • kool, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust.

Ootab oma kasvavasse kooliperre:

Eripedagoogi (koormus 1,0). Nõuded kandidaadile: erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon.

Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 27.01.2021 a (kaasa arvatud) aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila@kohila.edu.ee.

Täiendav info tel: 4841021.

Programmeerimisõpetajat (osaline koormus). Nõuded kandidaadile: oskus kasutada programmeerimiskeelt Python, kasuks tuleb ka teiste programmeerimiskeelte tundmine, soov õpetada, hea koostöö- ja suhtlemisoskus, vastutustunne. Töö sobib ka üliõpilasele.

Täiendav info tel: 4841021.

Pakume võimalust tööampsuks õpetaja asendamisel. Nõuded kandidaadile: soov töötada lastega ja õpetada, rõõmsameelsus, hea suhtlemis-, enesekehtestamis- , koostöö- ja arvutikasutamise oskus.

Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila@kohila.edu.ee.

Täiendav info tel: 4841021.

Majahoidjat. Tööülesanded ja nõuded kandidaadile:
‣ kooli territooriumi korrashoiu tagamine;
‣ teede ja platside hooldus;
‣ haljastustööd;
‣ väliinventari hooldamine ja puhastamine;
‣ B-kategooria juhilubade olemasolu;
‣ eesti keele oskus.

Kandideerimise tähtaeg 12. veebruar 2021.
Täiendav info: haldusjuht Märt Mäesalu (mart.maesalu@kohila.edu.ee, tel 552 3372)