Tööpakkumised

KOHILA GÜMNAASIUM

  • kool, kus on kaasaegne õpikeskkond, haridust väärtustav kohalik omavalitsus, vahvad kolleegid, toredad personaliüritused, haigushüvitis alates esimesest haigestumise päevast;
  • kool, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust;

ootab oma kooliperre:

Kokka

Tööülesanded:
kirega ja loovalt maitsva toidu valmistamine.

Ootused kandidaadile:

  • vastavus kutsekvalifikatsiooni nõuetele,
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus suurköögis,
  • hea koostööoskus ja pingetaluvus,
  • kiire, kohusetundlik ja positiivne,
  • meeskonnamängija,
  • uuendusmeelne,
  • hea eesti keele oskus.

Omalt poolt pakume:

  • tööle väärilist palka,
  • töökaid töökaaslaseid,
  • sõbralikku töökeskkonda.

Konkurss kestab sobiva kandidaadi leidmiseni. Tööle asumise aeg on august 2024.
Sooviavaldus ja CV palume saata aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila@kohila.edu.ee. Täiendav info: toitlustusjuht tel. 501 4375.

Positiivse ellusuhtumisega lapsesõbralikku ja koostöist psühholoogi

Ootame, et:

  • Sul on koolipsühholoogi kvalifikatsioon või oled seda omandamas;
  • teed rõõmuga koostööd nii laste, lastevanemate kui kolleegidega;
  • Sulle meeldib võtta vastutust ja olla iseseisev tegevustes;
  • oled hea pingetaluvusega.

Pakume Sulle:

  • täiskoormust;
  • suuri tööalaseid väljakutseid;
  • koolitusvõimalusi;
  • toetavat tugispetsialistide tiimi;
  • soodsaid ja väga maitsvaid koolilõunaid.

Konkurss kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Tööle asumise aeg on kokkuleppel.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata aadressile kohila@kohila.edu.ee.

Täiendav info kooli direktorilt Marko Kaljuveerilt tel 53401299.

Garanteerime, et meie juures ei hakka Sul mitte kunagi igav!