Tööpakkumised

KOHILA GÜMNAASIUM

• kool, kus on kaasaegne õpikeskkond, haridust väärtustav kohalik omavalitsus, vahvad kolleegid, toredad personaliüritused, haigushüvitis alates esimesest haigestumise päevast ja Raplamaa parim koolilõuna;
  • kool, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust.

ootab just Sind oma kasvavasse kooliperre, et koos luua parimat tulevikku, mis algab täna!

TUGIPERSONAL

ERIPEDAGOOG

Erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse.

LOGOPEED

Erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või logopeedi kutse. Kasuks tulevad B-kategooria autojuhiload.

PSÜHHOLOOG

Erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või koolipsühholoogi kutse. Kasuks tulevad B-kategooria autojuhiload.

Tööle asumise aeg – 21. august 2020

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 7. juuni 2020 (kaasa arvatud) aadressile: Kooli 1, Kohila, Raplamaa 79805 või e-posti aadressile  kohila@kohila.edu.ee.

Täiendav info tel: 4841021 või e-posti aadressil kirsti.solvak@kohila.edu.ee.

ÕPETAJAD

Nõuded kandidaadile: erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon ja õpetajakutse.

MATEMAATIKAÕPETAJA

EESTI KEELE ÕPETAJA

VENE KEELE ÕPETAJA

INGLISE KEELE ÕPETAJA

FÜÜSIKAÕPETAJA

LOODUSAINETE ÕPETAJA

TÖÖ- JA TEHNOLOOGIAÕPETUSE ÕPETAJA

Pakume suurepäraseid töötingimusi, eraldi töö- ja tehnoloogiaõpetuse hoone, puidu-, metalli- ja klaasi klass.

KLASSIÕPETAJA

HARIDUSLIKE ERIVAJADUSTEGA ÕPILASTE KLASSI ÕPETAJA

Tööle asumise aeg – 21. august 2020

Täiendav info tel: 4841021 või e-posti aadressil kirsti.solvak@kohila.edu.ee.