Vesi meie ümber ja meie sees

Kohila gümnaasiumis oli Kohila keskkonnahariduse keskuse projektipäev „Vesi meie ümber ja meie sees“. Osalesid Kodila ja Ääsmäe põhikooli ning Kohila gümnaasiumi kaheksandate klasside õpilased. Projektipäeva juhtisid õpetajad Edith Maasik, Kirsti Solvak, Urve Heinsar ja Kadi Adler.

Päeva algul jagati õpilased nelja rühma ja läbiti neli valdkonda: füüsika, keemia, bioloogia ja geograafia. Iga õpetaja rääkis veest oma õppeaine seisukohast. Projektipäeva eesmärk oli integratiivselt tutvustada erilisi ja huvitavaid nähtusi, mis on nii eluta kui eluslooduses seotud vee füüsikaliste ja keemiliste omadustega.

Kui õpilased olid läbinud nelja rühma tegevused, algasid praktilised tööd. Neid oli 12 ja iga töö jaoks oma rühm.

Ants Tammar

Artikkel avaldati ajalehes  Nädaline  31.12.2010