Jätkuvalt halvad teeolud Kohila vallaliini nr 2 ja 12 bussidel

Jätkuvalt halbade teeolude tõttu ei saa Kohila vallaliini nr 2 ja 12 bussid ajutiselt läbida Kallaste, Kurtna tiigi ja Metsanurga peatuseid.

Seetõttu sõidab ajutiselt liini nr 12 buss hommikuti Aespa (Kvartsi) poolt tulles Viliveres Kallaste tee ristmiku juures peatudes kooli. Siis sõidab buss Kohila kooli peatusest Metsanurga suunas Kaldaääre tee ristmikuni ning teeb seal tagasipöörde ja toob lapsed Kohila kooli. Ka kell 16.15 nr 12 buss sõidab kooli peatusest Kaldaääre tee ristmikuni. Liin nr 2 buss peatub samuti Kallaste tee peatuse asemel Kallaste tee ristmiku juures.

Kohila ja Saku valla poolt tegeletakse küll antud teede hooldamisega, kuid sel aastal on lumesulamisest tulenevad kevadised teeolud olnud tavapärasest palju viletsamad ning korralikku hooldust ei ole olnud seetõttu võimalik veel teha.

ATKO Liinid OÜ dispetšeri number, mis on kättesaadav 24/7: +372 641 8218