Huvitegevus

Huviringid 2018/2019. õa

Ringi nimi Klass Juhendaja Ruum Aeg Millal algas?
Jooga ja üldkehaline ettevalmistus
Spordiring I-IV (Hageri)

K. Heinaru/

T.Pajumets

võimla K 5. tund (1h, 2h, 3h, 4h) 01.09
ÜKE Hageris I-IV Monika Valdre Hageri R 13.00 12.10
Matkaring Andres Lääne 320

N 15.15

N 16.15

11.10
Jooga

Vajalik registreerida:

1-3 klass https://goo.gl/forms/tBuGKo99xqkoqaOC3
4-5 klass https://goo.gl/forms/1woxItTAbpp7HVas2

Jane-Maarja Hansen Spordihoone aeroobika saal

K 1.-3.kl. 13.30-14.15

4.-5. kl. 14.30-15.15

26.09
Koorilaul ja muusika
Mudilaskoor II-IV 37 M. Aug, A.Mäesalu 106/aula/104 N 6. tund 01.09
Lastekoor V-IX 45 M. Aug, A.Mäesalu, 106/aula/104 N 7. tund 01.09
Poistekoor I-VI   24 M. Aug A.Mäesalu 106/aula/104 K 7. tund 01.09
I klassi koor I                                      M. Aug 106 E 5. tund 01.10
Segakoor IX-XII Aime Mäesalu, Merve Aug 104, 106, aula K 8. tund ja N 8. tund 01.09
Liikumisrühmad ja rahvatants
1.-2. kl. tantsurühm I-II U. Mägi aula E ja R kell  13.25 – 14.10 01.09
3.-6. kl. liikumisrühm III-VI                                U. Mägi

Aeroobikasaal               

          Aula

K 8. tund 15.15 – 16.00 (aeroobika saalis)           R 7. tund kell 14.15 – 15.00 (aulas) 01.09

7.-8. kl rahvatantsurühm

„Rõõmukse“

VI-VII                               U. Mägi aula T kell 18.30- 20.00 01.09

8.-9. kl rahvatantsurühm

„Rõõmulised“

VIII-IX   U. Mägi aula N kell 18.00 – 19.30 01.09

10.-12. kl rahvatantsurühm

„Rõõmupäkad“

X-XII     U. Mägi aula

N 19.30-21.30

L 10.00 – 11.30

01.09
5.-6. klassi rahvatantsurühm “Rõõmusädemed” IV-V U. Mägi aula E 14.20-15.50 01.09
3.-4. klassi rahvatantsurühm “Rõõmikud” II-III U. Mägi aula T 13.25-14.55 01.09
 Kunstiring
Kunstiring

I-II,

III-IV                       

M. Lääts 206

N 13.25-14.10 (6. tund)

N 14.15-15.00 (7. tund)

01.10
Kunstiring V-IX                       A. Roosild 105 K 7.-8. tund 01.10
Loodus, teadus, tehnika
Loodusring III-IV         E. Maasik 219 N 7.-8. tund 01.10
Robootika III-IV          Rene Allert 215 N 17.30-19.00 18.10
Tehnikaring IV-VIII R. Vinnal T 17.00 9.10
Teadusring VIII-IX K. Oja 314 E 15:05 01.10
Näitlemine, male, eneseväljendus
Näitering II-XII Veronika Paletzky aula R 15.05-16.00 09.10
Male II-XII Talvi Ainsar 106 T.6 ja N  7.-8. tund 01.10
Tüdrukuteklubi – kokandus ja filosoofia. II-VIII (kaks gruppi Nele Aus kodundusklass Kaks korda kuus, reedel 17.30 12.10
Muinasjutu-kunstituba
I-III Heli Rohtla Kohila Valla Raamatukogu Kaks korda kuus teisipäeviti 14.00-15.30 16.10