Eesti Vabariigi 101. aastapäeva aktus gümnasistidele ja kooli personalile

Saabuva Eesti Vabariigi aastapäeva puhul kogunesid täna koolitöötajad ja gümnaasiuminoored pidulikule direktori vastuvõtule. Aktusel pidasid kõne direktor Neeme Lumi, 11. klassi õpilane Desiree Talv ning Kohila vallavanem Heiki Hepner. Kõnedes meenutati minevikku, arutleti oleviku üle ning mõeldi tuleviku peale.

Traditsiooniliselt tunnustati töötajaid suuremate ja väiksemate tööjuubelite puhul. Märkimisväärsed 40 aastat on Kohila koolis töötanud Ülle Pihlapuu, 30 aastat Urve Heinsar ja 20 aastat Rivo Reisko. 15 aastat on koolis töötanud Merle Bachfeldt, Janika Kibur, Silva Luuk ja Kristel Vald. 10 aastat on koolis töötanud Meelis Pormann ja Kirsti Solvak ning 5 aastat on koolipere liikmed olnud Tiina Toompuu, Jüri Rohtla ja Tiina Kand. Kuulutati välja kooli uhkuse tiitlid, mille sellel aastal pälvisid klassiõpetaja Elerin Kaselt, kokanduse ja õpiabi õpetaja Tiina Toompuu, kauaaegne vene keele ja õpiabi õpetaja Tiia-Urve Tomson, psühholoog Reet Reispass ja arendusjuht Janika Volga. 12. klassi õpilastele, kes möödunud aastal läbisid riigikaitse valikkursuse, anti üle riigikaitse rinnamärgid. Sõnavõttudest ja tunnustamistest põimisid etteastetega ilusa terviku koorilauljad, võimlejad, tantsijad ja etlejad.

Aktusele järgnes bankett. Banketilaudadel olnud suupisted olid valmistatud kokanduse valikkursuse noorte poolt, keda juhendasid ja suunasid toitlustusjuht Kaire Pihlakas, kokanduse õpetaja Tiina Toompuu ja köögipersonal.