Kohila valla siseliinid alates 28.10.2019

Alates 28. oktoobrist kehtivad Kohila valla siseliinidel uued sõiduplaanid. Sõiduplaanid on avalikud www.peatus.ee
alates 26.10.2019. Muutunud on järgmised liinid:

• Kohila1 (Kohila – Hageri – Sutlema – Soonurme – Kohila) väljumist algpeatusest on tõstetud 5 minutit varasemaks, seoses sellega on muutunud kõikide järgnevate peatuste ajad.
  • Kohila1 hommikune reis 2 (Kohila – Kivimäe – Loone – Lohu – Kohila) väljub Kohila kooli peatusest kell 07:55 (varem väljus kell 08:00) ja sõidab läbi Kivimäe peatuse. Peatuste ajad on muutunud.
  • Kohila5 (Prillimäe – Kohila – Soonurme – Aespa – Hageri – Kohila) hommikul lisandub väljumine kell 08:18 Kohila kooli peatusest Tohisoole. Bussi saavad kasutada kõik Mõisakooli lapsed, kelle tunnid toimuvad Tohisool.
  • Kohila7 ja Kohila7A (Kohila – Hageri – Sutlema – Aespa – Hageri – Kohila) lisandub väljumine pealelõunal kell 14:20 Tohisoo mõisa eest Kohila kooli peatusesse. Bussi saavad kasutada kõik Mõisakooli lapsed, kelle tunnid toimuvad
    Tohisool.
  • Kohila8 (Kohila – Krimmiküla – Adila – Hageri – Kadaka – Kohila) hommikune väljumine algpeatusest on tõstetud 5 minutit varasemaks, seoses sellega on muutunud ka järgnevate peatuste ajad.
  • Kohila12 (Kvartsi tee – Soonurme – Mäevana – Metsanurga – Kohila) hommikune väljumine algpeatusest on tõstetud 5 minutit varasemaks, seoses sellega on muutunud ka järgnevate peatuste ajad.

Teiste bussiliinide sõiduplaanid ei ole muutunud.

Liinide graafikud ja kaardid leitavad siin.

ATKO Liinid OÜ dispetšeri number, mis on kättesaadav 24/7: +372 641 8218